شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ , 11 July 2020
تاریخ انتشار : ۰۴ دی ۹۶
ساعت انتشار : ۹:۵۸ ق.ظ
چاپ مطلب

جزیره قشم مقصدی مناسب برای سفرها نوروزی

جزیره قشم یکی از جزایر زیبای جنوب ایران است که اگر چه هنوز به‌اندازه جزیره کیش مورد توجه گردشگران قرار نگرفته است اما به‌واسطه طبیعت بکر و زیبایی‌هایش گردشگران زیادی خصوصا در سال‌های اخیر این جزیره را به‌عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند.

به گزارش ماسال نیوز؛ جزیره قشم یکی از جزایر زیبای جنوب ایران است که اگر چه هنوز به‌اندازه جزیره کیش مورد توجه گردشگران قرار نگرفته است اما به‌واسطه طبیعت بکر و زیبایی‌هایش گردشگران زیادی خصوصا در سال‌های اخیر این جزیره را به‌عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند.

عده زیادی از مردم به‌دنبال برنامه‌های مختلف تور قشم هستند تا بتوانند تعطیلاتشان را در این جزیره بگذرانند. علت اصلی این انتخاب را می‌توان وجود جاذبه‌های طبیعی حیرت‌آوری دانست. بسیاری از این جاذبه‌های طبیعی در ایران یگانه‌اند و به شهرت جهانی دست یافته‌اند.

جدا از این مساله؛ قیمت مناسب تورهای قشم نسبت به همتای دیگر خود، جزیره کیش؛ وجود امکانات اقامتی و رفاهی استاندارد، همچنین وجود بازارهای خرید فراوان و ارزان قیمت و آزاد بودن جزیره قشم از عوارض گمرکی واردات نیز از عواملی هستند که قشم را برای علاقمندان به سفر جذاب می‌کنند.

از آنجایی که جزیره قشم دمایی بالاتر به نقاط شمالی و مرکزی کشور دارد در اکثر روزهای تابستان هوایش بسیار گرم و شاید تحمل این گرما برای گردشگرانی که عادت به گرما ندارند سخت باشد بنابراین  بهترین زمان‌ها برای سفر به قشم فصل‌های خنک‌تر سال مانند اوایل پاییز، اواخر زمستان و اوایل بهار می‌‌باشد. در اوایل بهار به خاطر تعطیلات عید نوروز مردم فرصت بیشتری برای سفر کردن دارند. بنابراین تورهای نوروزی  تنوع بیشتری نسبت به تورهای دیگر وقت‌های سال دارند. آژانس‌های مسافرتی از مدت‌ها قبل از تعطیلات عید نوروز تور قشم نوروز ۹۷ را برنامه‌ریزی کرده‌اند. شما هم اگر می‌خواهید برای تعطیلات نوروز  قشم را به‌عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنید از یک مدت قبل برای رزرو آن اقدام کنید.

تورهای مختلفی برای جزیره قشم برنامه‌ریزی می‌شود که این تورها تنوع بسیار زیادی دارند، بنابراین قبل از سفر اطلاعات کافی در مورد قشم، هزینه‌های سفر، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، جاذبه‌های گردشگری، بازارهای خرید  و … به دست آوردید وب سایت tourtoqeshm.com در بخش تور قشم خود تمام اطلاعاتی را که ممکن است شما برای انتخاب تور مناسب به آن احتیاج داشته باشید را در اختیار شما می‌گذارد. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به این وب‌سایت در مورد  انواع تورهای قشم با قیمت‌ها و امکانات مختلف اطلاعات کسب کنید و بهترین انتخاب را برای تعطیلات خود داشته باشید.


    همچنین بخوانید :

يک ديدگاه

  1. […] منطقه سفر کرد تا بتوان از تمام زیبایی‌های آن بهره برد. جزیره قشم مقصدی مناسب برای سفرها نوروزی است زیرا این شهر در این زمان هم آب‌وهوای فوق‌العاده […]

تست
تست