پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ , 06 October 2022

تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۹۶
ساعت انتشار : ۸:۰۰ ق.ظ
چاپ مطلب

واکنش محسن رضایی به تجمعات مردمی + عکس

مردم معترض ما هوشیار هستند و صف خود را از معاندین جدا می‌کنند، در هر اعتراضی ممکن است، از منافقین گرفته تا فتنه گران وارد شوند ولی مردم شعارهای آن‌ها را تکرار نمی‌کنند

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل از  جهان نيوز؛ محسن رضایی در اینستاگرام خود نسبت به حوادث اخیر و اعتراضات مردم واکنش نشان داد و در یادداشتی با عنوان «پاسخگویی عملی بجای حرف درمانی» نوشت:

مشکل گرانی و چالش مؤسسات مالی و اعتباری جدی است، اما با اتکا به توانمندی‌های درونی قابل‌حل است. دولت و مجلس نباید، با شعارهای منقضی شده، از زیر بار مسؤولیت شانه خالی کنند.

مردم معترض ما هوشیار هستند و صف خود را از معاندین جدا می‌کنند، در هر اعتراضی ممکن است، از منافقین گرفته تا فتنه گران وارد شوند ولی مردم شعارهای آن‌ها را تکرار نمی‌کنند، در مقابل هم دولتی‌ها و مجلسی‌ها، مشکلات را حل کنند، ناکارآمدی‌ها را با حرف نمی‌شود جبران کرد، گران سازی سوخت و دیگر اقلام بدون بالا رفتن درامد مردم کار درستی نیست، دولت و مجلس به اعتراضات مردم پاسخ‌های قانع‌کننده بدهند.


2 ديدگاه

  1. آصف جبارزاده گفت:

    جناب دکتر رضایی با اینکه صف من از منافقین و معاندین بقول شما جداست ولی ایکاش شما همان رضایی دوران دفاع مقدس باقی میماندید و وارد کارزار سیاست نمی شدید!! ایکاش یا از اول همراهی با دو محصور نمیکردید و راهتان را جدا میکردید و یا بمانند آنها تا آخر میماندید یعنی آنها اگر باطل بودند حداقل در کفر یا بطلان خود صداقت داشتند!! ایکاش شما که متوجه قضایا شده بودید دوستان خود را نیز متوجه اشتباهشان میکردید!! مگر نه اینست که همه ما در مقابل یکدیگر مسوولیم پس چرا شما در مقابل کجروی دوستان و رقیبان انتخاباتی خود بی تفاوت بودید؟؟!! شاید اگر شما احساس مسوول بودن میکردید امروز دیگر نیازی به نصایح شما نبود و نظام مقدس ما اینهمه هزینه را متحمل نمیشد!!! خداوند عاقبت امور همه ما را ختم بخیر نماید…………

  2. حمید گفت:

    جناب سردار دکتر عزیز، شما که از اول انقلاب تاکنون دارای مناصب مختلف امنیتی، نظامی، اقتصادی و دانشگاهی بوده ای حتما بخوبی میدانی که این آش دستپخت کسانی است که اولا پا روی دم دزدی ها و اختلاس های نجومی خودشان و فرزندان و فک و فامیلهای ریزودرشتشان گذاشته شده و باید از حلقومشان درآورده شود. ثانیا افشاگری بودجه های بی حساب وکتاب نهاد های بی بو وخاصیت که جز ضرر هیچ فایده ای برای مملکت نداشتند و این دفعه قراراست شفاف سازی شده و همه ملت از کم و کیف آنها آگاه شوند بانی ومحرک این تحریکات می باشند. بنابراین آیا بهترنیست که واقعیتهارا به مردم بگویید و بگذارید حسن روحانی کارهای درستی را که شروع کرده به سرانجام مطلوبش برساند؟