شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۹۶
ساعت انتشار : ۲:۰۰ ب.ظ
چاپ مطلب
امام جمعه تالش:

باید صف مردمی که مطالبات اقتصادی دارند را از اخلالگران جدا کرد

امام جمعه تالش گفت: باید صف مردمی که مطالبات اقتصادی دارند را از اخلالگران جدا کرد و مسئولان باید به دغدغه های مردم توجه کنند.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از مریان خبر، حجت الاسلام محمد امین نقدی امام جمعه تالش در خطبه های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: در شانزدهم دی حماسه شهدای هویزه رخ داد که به نام روز شهدای دانشجو نامگذاری شده است و روز شهادت امیر کبیر،  شهادت شهید احمدی روشن و قیام ۱۹ دی را نیز در این هفته داریم.

وی در بخش دیگر خطبه گفت: بنیاد سروس در آمریکا تشکیل شده و با نیات خیرخواهانه وارد می شود ولی با هدایت آمریکا انقلاب های مخملی را در کشور ها ایجاد می کند.

امام جمعه تالش با بیان اینکه دشمن در سال ۸۸ بعداز انتخابات موفق ایران فتنه تلخی را در کشور شکل داد، گفت: باهوشیاری مردم و هدایت رهبری این فتنه خاموش شد ولی آمریکا و بنیاد سورس فعالیت خود را برای ضربه به نظام اسلامی ادامه می دهند و مسائل اخیر هم که در بعضی نقاط دیده می شود با هدایت آمریکا است.

نقدی با تأکید بر اینکه آمریکا به دنبال انتقام از ایران از طریق ایجاد فتنه های مختلف می باشد، گفت: این فتنه ریز هم با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و هوشیاری مردم خاموش شد.

وی تصریح کرد: مردم ما بیدار هستند و از مردم تالش باید قدردانی کنم که دست رد به فتنه گران زدند.

امام جمعه تالش با بیان اینکه باید قدر امنیت کشور را بدانیم، گفت: کسی که پرچم کشور را آتش بزند به دنبال از بین بردن امنیت کشور است.

امام جمعه تالش ادامه داد: باید صف مردمی که مطالبات اقتصادی دارند را از اخلالگران جدا کرد، گفت: مسئولان باید به دغدغه های مردم توجه کنند.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت این فتنه ها از طریق اینترنت و فضای مجازی و خارج از کشور هست و باید مراقب جوانان و نوجوانان بود.