دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ , 10 August 2020
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۹۶
ساعت انتشار : ۳:۰۸ ب.ظ
چاپ مطلب
در گفتگو با ماسال نیوز مطرح شد؛

“عیسی رحمت‌پناه” هم به لیست نامزدهای انتخابات تالش بزرگ پیوست / برنامه‌های رحمت‌پناه برای منطقه

عیسی رحمت پناه از دیگر چهره های شهرستان تالش است که تاکنون اعلام کرده است در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال نامزد خواهد شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ عیسی رحمت پناه از دیگر چهره های شهرستان تالش است که تاکنون اعلام کرده است در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال نامزد خواهد شد.
به همین مناسبت مصاحبه ای کوتاه با وی ترتیب داده ایم.

 

***

ماسال نیوز: خودتان را معرفی بفرمایید.
اینجانب عیسی رحمت پناه متولد۱۳۶۱هجری شمسی در روستای هرده شت شمالی از توابع شهر لیسار هستم.
در حال حاضر ساکن تهران و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم اقتصادی و دانشجوی دکترایی حسابداری هستم.

ماسال نیوز: چه مسایلی باعث شد برای حضور در انتخابات احساس تکلیف کنید؟
مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال به علت مدیریت غلط و عدم بهره بری از منابع و نیروی انسانی جوانان توانمند رنج می برند.
این مسایل شرایطی نامطلوبی را موجب شده که اکنون در سطح شهرستان ها شاهدش هستیم. از مشکلات ترابری و حمل و نقل گرفته تا مشکلات کارخانجات، تعاونی ها، تشکل‌ها، تولیدی ها، بخش های کشاوزی و…

 

ماسال نیوز: به عقیده شما در سالهای گذشته نمایندگان ادوار مختلف تالش بزرگ، به اندازه کافی. توان خود را. نگذاشته اند وتلاش زیادی نکرده اند یعنی توانانشان کاریشان همین قدر بوده؟
بسیاری از مشکلات به واسطه نبود نماینده ای است که در مجلس بتواند از حقوق موکلانشان دفاع کند. یا حتی تریبونی برای رساندن مشکلات مردم به گوش مسئولین بالادستی باشد.وقتی نماینده ای نتواند از وزیران وقت ملاقات بگیرد و با مدیران ارشد ملی ارتباط و تعامل مناسب داشته باشد یا انتقادات خود در سطح استان را بدون فکر و اندیشه مطرح کند، حوزه انتخابیه اش طبیعتا شرایط فعلی را خواهد داشت.

 

ماسال نیوز: شما برنامه های کاربردی برای حل معضلات منطقه دارید؟
بله برنامه هایی همچون استانی کردن شهرستان، پیگری احداث فرودگاه، احداث پتروشیمی و تولید نفت در دریای خزر، حمایت از تولیدو بخش کشاورزی با جذب سرمایه، احداث واحدهای تولید برق از ضایعات کیوی، گسترش اتوبوس شهری و حمل و نقل عمومی، راه اندازی تعاونی اتوبوسرانی، احداث کارخانجات مختلف به نسبت گنجایش هر منطقه، راه اندازی واحد های پرورش خاویار در قفس، راه اندازی منطقه آزاد ، راه اندازی تعاونی های روستایی و تضمین خرید از کشاورزان، اصلاح کشت و زراعت باغی و بروزرسانی دستگاهای کشاورزی از جمله برنامه های کاربردی مهم در منطقه است.
همچنین افزایش شمار مناطق گردشگری و سواحل پیشرفته، استفاداز توان مدیران و نمایندگان مجلس قبلی و بومی در پایتخت وکارشناسان توانمند، راه اندازی بازارچه ها وتره بار های مرکزی در هر شهرستان، حل مشکلات راه های ییلاقی، سند دار کردن خانه های روستایی و شهری، پیگری مشکلات بیمارستان ها ودرمانگاهای فوق تخصصی، ایجاد طرح توسعه هر منطقه بر اساس نوع امکانات و کشش آن شهر، حمایت از همه بخش‌ها برای حل مشکلات مالی، اصلاح سیستم اداری و پاسخگو کردن این سیستم به مردم در اسرع وقت، افزایش تجهیزات هوایی وزمینی برای حفظ محیط زیست و جنگل‌ها در مقابل آتش سوزی از دیگر برنامه های من است.
درباره بیکاری جوانان هم برنامه های مفیدی دارم ومخصوصا در زمینه ورزش با تمام وجودم تلاش می کنم تا از جوانان اهل ورزش در رده هایی مختلف ملی و جهانی حمایت کنم.

ماسال نیوز: برنامه های کاربردی و مصداقی هم برای ارائه به مردم منتشر خواهید کرد؟
بله این موارد مربوط به بخش کوچکی از مشکلات شهرستانها بود. برنامه کامل در آینده نزدیک به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید.

انتهای پیام /


تست
تست