دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۹۶
ساعت انتشار : ۱۰:۳۴ ق.ظ
چاپ مطلب
بیانیه هیات روضه الحسین (ع) ماسال:

از حضور مردم در دفاع از نظام برداشت بد نشود / دشمنان بدانند تا آخرین قطره خون ایستاده ایم

امروز کارشان به جایی رسیده است که پرچم كشور که نشان از هویت و... می باشد را به آتش می كشند و خرسندند از به آتش كشيدن مساجد و حسينيه ها و اهانت به مقدسات اسلامی و سران نظام مقدس اسلامی.

به گزارش ماسال نیوز؛ به دنبال سو استفاده عناصر ضدن انقلابی از تجمعات اعتراضی مردم در روزهای اخیر، هیات روضه الحسین (ع) ماسال بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است؛

 

بسم الله الرحمن الرحيم

باری ديگر دست های حرامی  فتنه انگيز و منفعت طلب از بلوا ، اغتشاش و ناامنی با هوشیاری و حضور به موقع مردم  انقلابی ،  ولایتمدار و  شهیدپرور آشكار گرديده که همچون گرگ های گرسنه و تشنه ی خون ،  مشغول دريدن مردم و كشورمان شده اند.

درندگان وحشی كه با سوء استفاده از مشكلات و مصائب مردم درک و بويی از انسانيت نبرده اند و به بهانه های پوچ و واهی يک روز به نام  آزادی  سياسی ، روز ديگر با تشنگی برای  برهنگی و اكتشاف اندام های  جنسیِ خود و امروز هم به بهانه  اقتصاد پنجه و دندان بر  پرچم مقدس كشورمان و ارزش های والایی مي كشند كه براي حفظ كيان آن و دور نگه داشتن طمع بيگانگان خون هایی به پاكی و سرخی  شهدايمان نثارش شده است.

درندگانی كه شب های تاريک به خيابان های شهرها هجوم بردند و شروع به قتل و غارت اموال عمومی کردند و خود را مدافع مردم جلوه می دهند و افتخار می كنند كه از حمايت سلاطين وحش دنيای امروز همچون  آمريكا ،  اسرائيل و  سعودی ها برخوردارند و آمال و آرزوی خود را بدست آوردنِ شرايط امروز آنها می دانستند و می دانند.

سلاطين وحشی كه سردمداران تجاوز و  جنگ هستند و در اوج جاهليت مدرن خود مدعی طرفداری از حقوق بشری هستند كه افتخارش بمب باران زنان و كودكان ، تأسيس و حمايت از  القاعده و  داعش ، حمايت از كشور متحجر سعودی بعنوان تنها كشور فاقد قانون اساسی در جهان كه برای بقايش مفتخر به گردن زدن شهروندان خود است و كشورهایی كه  ازدواج با همجنس ، حيوانات ، نباتات و اشياء و برده داری جنسی را در مقابل نهاد مقدس خانواده به رسميت می شناسند و بر آن مفتخرند.

و حال در آستانه  چهلمين سالروز تاسیس دموكراتيک ترين كشور دنيا كسانی به دور هم جمع شده اند و دم از مشكلات مي زنند كه حتی بویی از  فقر و  مشكلات  اقتصادی این مردم نجیب و بصیر را نبرده اند.

و چقدر مضحک است كه نه خونی برای حفظ اين ديار از شر مستبدين  پهلوی ، متجاوزين  بعثی ،  منافقين وحشی ، درندگان داعشی… داده اند و نه با دور دور های ماشين های لوكس خود و سفر های اشرافی به سواحلِ خوش و آب و رنگ و فستيوال های هنری خود بویی از معنای اقتصاد به مشامشان رسيده و امروز کارشان به جایی رسیده است که پرچم كشور که نشان از  هویت و… می باشد را به  آتش می كشند و خرسندند از به آتش كشيدن  مساجد و  حسينيه ها و اهانت به مقدسات اسلامی و سران نظام مقدس اسلامی.

 

📍اما سخن آخر با آنان كه امروز مسئول بی مسئوليتی خويشند و مسبب فراهم آمدن بستر و نطفه حرام اين فتنه شده اند كه هر چه امام امت ،  رهبر عزيز و انديشمندمان فرمود و فرياد زد كه:

  • اقتصاد ، اقتصاد ، اقتصاد
  • مبارزه با فساد و اختلاس
  • مردم گله مندند
  • بين مردم برويد
  • درد مردم را درد خود بدانيد
  • ديروزی ها و امروزی ها به مردم پاسخگو باشيد…
  • و هزاران به فكر باشيد ديگر …
  • و هزاران انجام دهيد ديگر …

که همه را نشنیده گرفتید یا پشت گوش و یا به گردن یکدیگر انداختید.

از این حضور پر شور مردم ، برداشت های بد نشود و اصل ماجرا که مشکلات اقتصادی ، فقر ،  بیکاری و… می باشد به فراموشی سپرده نشود بلکه باید از فرصت بوجود آمده و حمایت سراسری  رهبر و  ملت ، نهایت استفاده را برده و تمام توان و تلاش خویش را در راه خدمت گذاری و خدمت رسانی بکار بسته تا هم ضعف های گذشته پوشش داده شود و هم قدمی رو به رشد برداشته شود.امید است که موفق و پیروز باشید.

اما ای دشمنان ، منافقین ، بدخواهان :

بدانيد این نظام مقدس و قدرتمند که بر پایه ایمان به خداوند متعال و با دو بال  عاشورا و  مهدویت که یکی  شهادت و دیگری  انتظار است و با پشتوانه و حضور  ولایت  فقیه به این آسانی  و راحتی ها به دست نیامده که به این راحتی هم از دست برود و ما تا آخرین قطره ی خون خود پای آرمان های مقدس انقلاب و  امام  راحل (ره) ایستاده ایم و اگر از سرهایمان کوه ها بسازند ، هرگز در کتاب های تاریخ نخواهند خواند که  امام  خامنه  ای (حفظ الله) تنها ماند.

 

اللهم عجل لوليك الفرج

حسينی باشیم و بمانیم و بمیریم | یاعلی

هیئت روضه الحسین علیه السلام شهرستان ماسال


ویژه ها