سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ , 30 May 2023

تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۹۳
ساعت انتشار : ۱:۴۶ ب.ظ
چاپ مطلب

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد فومن و شفت حکم اعدام شیخ نمر را محکوم کرد

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت ضمن صدور بیانیه ای اقدام دولت عربستان درباره صدور حکم اعدام برای شیخ نمر را محکوم کرد.

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت ضمن صدور بیانیه ای اقدام دولت عربستان درباره صدور حکم اعدام برای شیخ نمر را محکوم کرد.

ماسال نیوز

به گزارش ماسال نیوز، متن بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی فومن و شفت به شرح زیر است:                          

 بسم الله الرحمن الرحیم

ألا وإنّ الدّعی یاابن الدّعی قد رَکزبینَ الثنتی

بین السِلَه والذّلّه      وهیهات مِنَ الذّلّه

این ندای سرور آزادگان عالم است که هزار و چهارصد و اندی سال پیش از حلقوم انسانیت خارج شد، آن زمان که یزیدیان قصد بستن راه تنفس انسانیت وآزادگی را داشتند و تهدید به کشته شدن را بهانه قبول حکومت باطل قراردادند وتمام امکانات دنیا را بسیج کردند تا او را وادار کنند باطل را قبول کند ولی این جواب تاریخی امام حسین علیه السلام باعث شد آزادگی معنا بگیرد وخون مظلوم تا قیامت برشمشیر ظالم پیروز گردد. آری حسین ابن علی علیه السلام مسیر را مشخص کرد و با بیان عبارت هیهات من الذله خود را از هر ذلتی دور گرداند و از جان و مال و خانواده خود راه حق و حقیقت گذشت و تکلیف آزادگی را مشخص کرد و اکنون بعداز صده اسال دوباره ندای جبرو زور از زبان یزیدیان زمانه بیرون آمده و می خواهد انسانیت را به ذلت بکشاند تا حکومت ناحق ظلم راقبول کند و هیهات من الذله ای یزیدیان زمان وای خائنان به حرم خدا و رسولش، اگر چه حکم اعدام را برای انسانیت و آزادگی صادر کرده اید اما نمیتوانید دهان حقگوی شیخ نمر را ببندید و بدانید اگر سرش را نیز از تنش جدا کنید فریاد هیهات من الذله از حلقوم بریده شیخ باقرنمرالنمر خارج می شود.

وای کافران مسلمان نما بدانید روزی وعده خدا محقق می شود و بینی شما مستکبران به خاک مالیده می شود و تمام دنیای شما نابود می شود. مانند دوستان ملعونتان (معمر قذافی، حسنی مبارک، بن علی وصدام حسین) و اگر دستتان به خون مظلوم شیخ نمر بخورد این وعده برای شما زودتر واقع می شود و مظلومان عالم با خونشان شمشیر شما را غرق می کنند و مانند همه دیکتاتوران وظالمان عالم درخاری وذلت میمیرد و در روز قیامت در صف فرعون ونمرود ویزید حاضر می شوید وخدا انتقام خون همه مظلومان عالم را ازشما خواهد گرفت.

وسَیعلمون الذین ظَلموا أیّ منقلبِ ینقلبون

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحدفومن وشفت

۹۳/۷/۲۷

 

انتهای پیام/