شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ , 23 October 2021
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۹۳
ساعت انتشار : ۹:۴۴ ب.ظ
چاپ مطلب

پل روستای «چت بن» ماسال تخریب شد

فرماندار ماسال از تخریب پل روستای چت بن شاندرمن بر اثر بارش شدید باران خبر داد.

اسال نیوز

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ایلنا، محمود قاسم‌نژاد، در خصوص بارش شدید باران در این شهرستان اظهار کرد: بدلیل بارش شدید باران که از روز گذشته آغاز شده بسیاری از مسیر‌ها دچار آبگرفتگی شده‌اند.

وی افزود: همچنین در دو روستای اسطلخ زیر و اولم شاندرمن شاهد آبگرفتگی معابر و منازل روستاییان بوده‌ایم و از عصر روز گذشته با بکارگیری امکانات و کمک گرفتن از امکانات شرکت شفارود توانستیم آب را به مسیرهایی خارج از منزل مسکونی مردم هدایت کنیم.

قاسم‌نژاد خاطرنشان کرد: علاوه بر آبگرفتگی روستای چت بن، شاهد تخریب پل بوده‌ایم و اکنون مردم این روستا برای عبور و مرور با مشکل مواجه هستند.

فرماندار ماسال با اشاره به اینکه شهرستان ماسال دارای ۴ دهستان و دو بخش و ۹۸ روستا است، ادامه داد: در شهر‌ها خسارات نداشته‌ایم تنها آب رودخانه‌ها بالا آمده‌اند و با کاهش شدت باران امیدواریم بسیاری از مشکلات موجود برطرف شد.

وی همچنین از بارش اولین برف پاییزی در ارتفاعات این شهرستان خبر داد و گفت: در ارتفاعات بیش از۱۰ سانتی متر برف پاییزی باریده است.

قاسم‌نژاد همچنین به رانش جاده ییلاقی ماسال اشاره کرد و گفت: بارش باران سبب شد که شاهد رانش در جاده ییلاقی باشیم هر چند که رانش جدی نیست و با کمک راه و شهرسازی مشکل برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/


تست
تست