شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ , 10 April 2021
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۹۶
ساعت انتشار : ۱۱:۲۸ ق.ظ
چاپ مطلب
نماینده رودبار در گفتگو با ماسال نیوز:

نمایندگان تنها ۵ میلیون تومان حقوق می‌گیرند / علاوه بر حقوق هزینه‌ای برای دفاتر نمایندگان پرداخت می‌شود

نماینده مردم رودبار با بیان اینکه نمایندگان تنها حدود 5 میلیون تومان حقوق می‌گیرند گفت: نمایندگان بابت هزینه‌های دفاتر خود هزینه مجزایی دریافت می‌کنند.

منوچهر جمالی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز درباره احتمال افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این افزایش اتفاق نیفتاده است؛ البته هزینه‌ای را برای دفاتر نمایندگان می‌گذارند ولی حقوق نمایندگان حدود ۴ تا ۵ میلیون تومان است.وی افزود: حقوق نمایندگان بستگی به فرد نماینده دارد و از ۴ میلیون تا ۴ و نیم و ۵ میلیون تومان است.

نماینده مردم رودبار ادامه داد: من خودم قبل از این در مطبی که به عنوان پزشک داشتم خیلی بیش از نمایندگی دریافتی و درآمد داشتم.

جمالی تأکید کرد: من بر سر مردم منت نمی‌گذارم اما به‌هرحال مردم به نمایندگان مراجعه می‌کنند دفاتر نمایندگان هم هزینه‌هایی دارد و یک نماینده کارهایی زیادی باید انجام دهد.وی درباره مبلغ دریافتی نمایندگان به عنوان هزینه‌های دفاتر و … اظهار کرد: من الآن نمی‌توانم رقم دقیق این مبالغ را بیان کنم و شما باید این مبلغ را از مجلس و سخنگوی مجلس بپرسید چون هر کس در این خصوص یک‌چیز می‌گوید و من هم اگر رقمی بگویم ممکن است رقم صحیحی نباشد.

نماینده مردم رودبار درباره حذف یارانه‌های نقدی گفت: افرادی که ثروتمند هستند و دریافت یا عدم دریافت یارانه نقدی تأثیری در زندگی آن‌ها ندارد باید یارانه‌شان حذف شود و این افراد بهتر است یارانه دریافت نکنند.

جمالی درباره آمار حذفی‌های یارانه ادامه داد: آمار متفاوت است اما دهک‌های بالا که داشته‌های بالایی دارند و املاک و حساب‌های بالا دارند مشخص هستند و یارانه در زندگی آن‌ها تأثیر ندارد باید یارانه آن‌ها در بخش تولید هزینه شود اما یارانه افراد مستحق حذف نخواهد شد.

وی درباره افزایش قیمت حامل‌های انرژی نیز گفت: آن مقداری که گفته بودند اجرا نخواهد شد و من خودم هم مخالف این افزایش هستم و اگر قرار باشد افزایش قیمت داشته باشیم من خود خیلی موافق این افزایش نیستم و اگر دولت قرار است این کار را انجام دهد باید با آرامش و به تدریج این کار را انجام دهد.


تست
تست