یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ , 16 December 2018
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۰۰ ب.ظ
چاپ مطلب
جهانگیری:

اذعان داریم بیش از حد سرکار بوده ایم و خواهان ورود نسل جوان هستیم/ کاهش قدرت خرید مردم جبران نشده است

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه کاهش قدرت خرید مردم جبران نشده است، گفت: مردم حق فریاد بر سر مسئولان را دارند.

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل از خبرگزاری دانشجو، اسحاق جهانگیری در جلسه شورای اداری استان البرز که عصر شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه گزارش‌های خوبی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی این استان ارائه شد، اظهار کرد: این روز‌ها شرایط کشور ایجاب می‌کند قدری بیشتر دستاورد‌های انقلاب را مرور کنیم.

وی با بیان اینکه ملت ایران قادر به انجام اقدامات بزرگ است، افزود: مجرب‌ترین مدیران انقلاب در آغاز جنگ تنها دو سال سابقه مدیریت داشتند در این شرایط موفق شدیم جنگی که از سوی استکبار جهانی علیه ما تحمیل شد را بدون واگذاری وجبی از آب و خاک خود به پایان برسانیم.

معاون اول رئیس جمهور بیان کرد: دوران مدیریت امروز ما به نحوی است که اذعان داریم بیش از حد بر سر کار بوده ایم به همین منظور خواهان ورود نسل جوان هستیم، مشکلات موجود واقعیتی غیرقابل انکار است.

جهانگیری گفت: متاسفانه کاهش قدرت خرید مردم جبران نشده، سفره زندگی ملت کوچک‌تر شده به همین منظور مردم حق فریاد زدن بر سر مسئولان را دارند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بحران آب در البرز حاکم است، گفت: همه بر این مهم اذعان دارند که مسئله کمبود آب چالشی جدی برای جهان و به تبع کشور محسوب می‌شود.

معاون اول رئیس جمهور در بخش دیگری با اعلام اینکه برخی از کلان‌شهر‌های کشور با مسئله آلایندگی هوا مواجه هستند که این امر تعطیلی مدارس، ادارات و اجرای طرح‌های ترافیکی را همراه دارد، به طور قطع هیچ گاه راضی به زحمت انداختن مردم نیستیم، اما مسائلی که به سلامتی مردم باز می‌گردد حائز اهمیت بوده و نباید پنهان شود، خاطرنشان کرد: هیچ مصلحتی بالاتر از سلامتی مردم نیست.

جهانگیری ادامه داد: زمانی که تصویر شهر اهواز را می‌بینیم و خود را جای مردم آن منطقه قرار می‌دادیم بسیار ناراحت می‌شویم، این اتفاق زندگی ساکنان این استان را با مشکلات متعددی مواجه ساخته است.

وی در بخش دیگری به بروز زلزله‌های بیشمار در کشور طی ماه‌های اخیر که باعث شده به این پدیده با جدیت بیشتری نگاه شود، ادامه داد: باید برای این چالش‌ها راهکار پیدا کنیم.


تست
تست