یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۴:۳۸ ب.ظ
چاپ مطلب
همزمان با دهه فجر؛

برگزاری بیش از ۱۰۰ ویژه برنامه توسط سپاه ناحیه ماسال

فرمانده سپاه ناحیه ماسال گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر ۱۰۰ ویژه برنامه به صورت شهرستانی و حوزه‌ای توسط سپاه این ناحیه در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش ماسال نیوز؛ سرهنگ حمید جانباز، فرمانده سپاه ناحیه ماسال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از ماسال اظهار کرد: سپاه پاسداران به عنوان متولی حفظ و حراست از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و همچنین به منظور انتقال آن به نسل جوان در این ایام برنامه های متنوعی را اجرا می‌کند.

وی با بیان اینکه خدمات انقلاب باید برای نسل‌‌های سوم و چهارم تبیین شود، افزود: نسل‌های بعدازانقلاب باید بدانند مهم‌ترین عامل پیدایش و تداوم انقلاب اسلامی، رهبری و ولایت است.

فرمانده سپاه ناحیه ماسال با بیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین آرمان‌ها، ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: آشنا کردن نسل نوجوان و جوان کشور با تاریخ انقلاب اسلامی و دستاوردهای نظام اسلامی یکی از وظایف مهم مسئولان محسوب می‌شود.

سرهنگ جانباز با بیان اینکه ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی در جامعه و تعریف زندگی بر اساس آموزه‌های اسلامی و در تراز انقلاب اسلامی باید مورد توجه همه انقلابیون باشد، تصریح کرد: ایستادگی، ایثار و روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران، استقلال و خوداتکایی کشور و تکیه‌بر معنویت و حرکت بر اساس آموزه‌های اسلامی عوامل اصلی استمرار انقلاب اسلامی و پیروزی‌های ملت ایران است.

وی با بیان انیکه همزمان با ایام‌الله دهه فجر تمامی حوز‌ه‌های این ناحیه برنامه‌های خود را تدوین و آماده اجرا دارند، خاطرنشان کرد: برنامه‌های سپاه ناحیه ماسال در ایام دهه فجر به صورت شهرستانی و حوزه‌ای برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه ماسال با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ ویژه برنامه توسط این نهاد انقلابی در این شهرستان برگزار می‌شود، اظهار کرد: برگزاری مسابقات ورزشی، یادواره‌های شهدا، نشست‌های بصیرتی، کارگاه آموزش خانواده، آموزش‌های فضای مجازی و سایبری از جمله شاخص‌ترین این برنامه‌ها است.

پایان پیام/۵۲۶


ویژه ها