یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۶:۱۹ ق.ظ
چاپ مطلب

ماجرای طرح اتهام بی‌اساس اعتیاد علیه عضو شورای روستا در ماسال / از انتخاب دهیار گلایه دارند اتهام اعتیاد می‌زنند!

یکی از مسئولین شهرستان در اقدامی عجیب درخواست رسیدگی به اعتیاد یکی از اعضای شورای اسلامی روستایی در ماسال را مطرح می کند.

به گزارش ماسال نیوز؛ مخالفت‌ها و دخالت‌های عجیب برخی مسئولین شهرستان با برخی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها ادامه دارد.

در تازه ترین اتفاق، یکی از مسئولین شهرستان در اقدامی عجیب درخواست رسیدگی به اعتیاد یکی از اعضای شورای اسلامی روستایی در ماسال را مطرح می کند.

این مسئول شهرستانی در نامه ای به یکی دیگر از مسئولان اعلام می کند آقای “م” عضو شورای اسلامی روستایی در ماسال دچار اعتیاد به مواد مخدر بوده و اقوام وی نیز در این روستا اقدام به خرید و فروش مواد مخدر می‌کنند!
در پی این نامه نگاری، عضو شورای اسلامی آن روستا توسط مامورین نیروی انتظامی جهت تست اعتیاد به آزمایشگاه منتقل شده و آزمایش اولیه از وی نشان می‌دهد که اعتیادی در کار نیست.
اما این مسئول شهرستانی که ظاهرا از تصمیمات برخی شوراها در انتخاب دهیار دل پرخونی دارد بر معتاد بودن وی تاکید می‌کند.

بر این اساس مجددا عضو شورای اسلامی روستا را جهت انجام آزمایشات تکمیلی به آزمایشگاه منتقل می‌کنند اما در نهایت مشخص می شود از اساس موضوع اعتیاد عضو شورا دروغ بوده و ظاهرا اختلافات پشت پرده عامل اصلی نامه نگاری ها بوده است!

با مشخص شدن موضوع و دست داشتن این مسئول شهرستانی در ایراد اتهام علیه عضو شورا، آقای “م” علیه وی در دادسرای ویژه کارکنان شکایت می‌کند.
با تشکیل پرونده علیه این مسئول شهرستانی، سیل خواهش ها برای گرفتن رضایت از عضو شورا، به راه می افتد!
در نهایت این عضو شورا با اصرار نزدیکان از شکایت خود صرف نظر کرده و رضایت خود را اعلام می‌کند.

پیش از این هم مواردی از اعمال نظر برخی مسئولین در انتخاب دهیاران گزارش شده است. به نظر می رسد برخی مسئولین شهرستان باید با سینه ای فراخ‌‌تر با مردم و زیردستان رفتار کنند.

انتهای پیام /


2 ديدگاه

  1. شهروند ماسالی گفت:

    خیانت راعضو شورا کرده است که رضایت داده!!چون مسئولی که اینچنین بی محابا عضوشورا را متهم میکند ومیخواهد سرش را زیرآب کند با مردم محروم چکار میکند؟؟ پس کارعضو شورا باعث جولان مسولان غیرمتعهددرماسال است!!! ازماست که برماست

  2. شهروندماسال گفت:

    باسلام همین عضو شورا اگه اهالی محلش یاشهروندان ماسال بهش تهمت میزدند هزگزرضایت نمی داد وتانهایت پیگیری میکرد وابروی ان فرد رامی برداما الان همه چیز سکریت نمانده است همینه که ماسال هرروزعقب مانده ومسوولینش غیربومی و اند

ویژه ها