سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ , 18 December 2018
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۲:۵۷ ب.ظ
چاپ مطلب
صبح امروز همزمان با آغاز دهه فجر؛

دفتر مرکزی موسسه ساماندهی مسافرکاشانه های ماسال، رضواشهر و تالش افتتاح شد + تصاویر

دفتر مرکزی شرکت نقش نگین کادوس متصدی ساماندهی مسافر کاشانه های شهرستان های ماسال، رضوانشهر و تالش صبح امروز در ماسال افتتاح شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ صبح امروز همزمان با نخستین روز از دهه فجر، دفتر مرکزی شرکت نقش نگین کادوس در ماسال افتتاح شد.

مجید کوهی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ماسال در مراسم افتتاحیه این دفتر گفت: در گذشته مسافر کاشانه دار های شهرستان ماسال جهت اخذ مجوزهای لازمه مجبور بودند به شرکتی که در خارج از شهرستان بود مراجعه کنند و در این مسیر ضمن صرف هزینه های سنگین با مشکلاتی روبرو بودند.

کوهی خاطر نشان کرد: این دفتر در شهرسان ماسال افتتاح می شود اما شهرستان های تالش و رضوانشهر نیز زیر نظر این شرکت فعالیت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه این شرکت در مناطق گردشگری منطقه نیز دفاتری جهت راهنمایی مسافرین و گردشگران تاسیس خواهد کرد، اظهار داشت: امیدواریم در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بتوانیم گوشه ای منویات مقام معظم رهبری را عملیاتی کنیم.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ماسال بیان کرد: تاکنون قریب به ۱۰۰ مسافرکاشانه دارای مجوز در شهرستان وجود دارد و با راه اندازی این دفتر و تسهیل شرایط اخذ مجوز، ۷۰ پرونده جدید در حال تشکیل است.

وی افزود: با راه اندازی دفتر این شرکت و همکاری اداره اماکن و ستاد احیای امر به معروف قول می دهیم نظارت دقیق‌تری بر گردشگری شهرستان داشته باشیم.

 

بهرام احمدی مدیر شرکت نقش نگین کادوس نیز در این مراسم گفت: از پیگیری های نماینده محترم تالش، رضوانشهر و ماسال که تلاش هایی زیادی داشتند تا این کار در شهرستان اجرایی شود تشکر میکنم.

وی افزود: در آینده نزدیک در مسیرهای گردشگری کیوسک های تاسیس خواهیم کرد تا مساران مقصدهای دیدنی را بشناسند.

احمدی گفت: قرارداد با مسافرکاشانه ها امکان تامین بیشتر امنیت برای مسافران را ممکن خواهد کرد.


يک ديدگاه

  1. علی گفت:

    به به
    یه پولی هم اینجوری از ملت میگیرن

تست
تست