جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ , 28 February 2020
تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۹۳
ساعت انتشار : ۸:۵۸ ب.ظ
چاپ مطلب

اعضای اصلی گروه سبز ماسال مشخص شد + اسامی

مجمع عمومی گروه سبز ماسال از گروه ههای مردم نهاد (NGO) محیط زیستی استان گیلان صبح پنجشنبه 15 آبان با حضور حدود 500 نفر از اعضا، هواداران و مسولان محلی و استانی در تالار امیر کبیر برگزار شد.

مجمع عمومی گروه سبز ماسال از گروه ههای مردم نهاد (NGO) محیط زیستی استان گیلان صبح پنجشنبه ۱۵ آبان با حضور حدود ۵۰۰ نفر از اعضا، هواداران و مسولان محلی و استانی در تالار امیر کبیر برگزار شد.

ماسال نیوز اعضای اصلی گروه سبز ماسال مشخص شدند

به گزارش ماسال نیوز، گردهمایی مجمع عمومی گروه سبز ماسال از گروه ههای مردم نهاد (NGO) محیط زیستی استان گیلان صبح پنجشنبه ۱۵ آبان با حضور اعضای گروه، مسئولان محیط زیستی استان گیلان و شهرستان ماسال، دوستداران محیط زیست و … در تالار امیر کبیر برگزار شد.

در مجمع عمومی این سازمان مردمی، انتخابات اعضای اصلی جدید گروه سبز ماسال نیز برگزار شد و هر یک از حاضران به ۹ نفر از ۱۹ نامزد شرکت کننده رأی دادند.

سرانجام ۹ نفر از نامزدها که آرای بیشتری را کسب کرده بودند به عنوان عضو اصلی گروه و نفرات دهم و یازدهم به عنوان اعضای علی البدل گروه انتخاب شدند.

براین اساس، آقایان فرزاد بختیاری مرکیه، بهرام احمدی، پژمان بختیاری، بهروز یعقوبی، سید شهروز رضوی، براتعلی حذار، صادق صدیق (میره جنی) و رسول احمدیان به عنوان اعضای اصلی و آقایان  فرشید مرتضوی و فرزاد قربانی به عنوان دو عضو علی البدل انتخاب شدند.

از حواشی جالب این همایش، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر صفوی امام جمعه شهرستان فومن با موضوع «جایگاه محیط زیست در دین و امر به معروف و نهی از منکر محیط زیستی و مداحی تالشی سید احد صفوی به مناسبت ایام شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) بود.

فرزاد بختیاری دبیر شورای مرکزی دوره گذشته در گزارشی درباره گروه سبز ماسال، پیشینه فعالیت گروه سبز ماسال را سال ۶۹ عنوان کرد و گفت: گروه در ابتدا بدون اسم مشخص فعالیت می کرد اما از سال ۷۴ نام گروه سبز را به خود گرفت.

وی افزود: گروه سبز ماسال در دهه ۷۰ موفق شد در صیانت از جنگلهای تالش نقش قابل توجهی را ایفا نماید هر چند در این راه مورد شماتت ها و بی مهری های فراوان قرار گرفت.

بختیاری ادامه داد: گروه سبز در دهه ۷۰ در انجام فعالیت ها دارای انسجام خوبی بود و در این دهه فعالیت های فرهنگی مختلفی نیز در کنار فعالیت های محیط زیستی داشت.

وی یکی از مهم ترین موفقیت های گروه را بقا آن عنوان کرد و گفت: از سال ۸۹ گروه موفق شده است ساخت مند فعالیت نماید و امیدواریم انتخابات امروز نیز فصلی جدید در عرصه فعالیت های گروه باشد.

ماسالنیوز گروه سبز  ماسال دکتر فرزاد بختیاری

ماسال نیوز اعضای گروه سبز ماسال مشحص شدند

ماسال نیوز اعضای اصلی گروه سبز ماسال مشخص شدند

انتهای پیام/


تست
تست