شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۱۲:۵۶ ب.ظ
چاپ مطلب
جشن تماشایی انقلاب؛

حضور پرشور مردم گیلان در راهپیمایی ۲۲ بهمن + تصاویر

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امروز یکشنبه در بیش از ۵۰ شهر استان گیلان با حضور گسترده مردم برگزار شد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از  ۸دی، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امروز یکشنبه در بیش از ۵۰ شهر استان برگزار شد.

مردم گیلان در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با امام راحل و مقام معظم رهبری پیمان بسته و نشان دادند که راه شهدای انقلاب اسلامی ادامه دارد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در ۵ نقطه در شهر رشت برگزار شد

مسیرهای راهپیمایی در شهر رشت به شرح زیر است:

مسیر شماره یک: رشت، سپاه پاسداران، میدان فرهنگ، چهارراه قدس، خیابان مطهری، میدان بسیج، خیابان شریعتی، میدان شهدای ذهاب

مسیر شماره دو: رشت، ورزشگاه شهید عضدی، خیابان نامجو، چهارراه قدس، خیابان امام خمینی(ره)، میدان شهدای ذهاب

مسیر شماره سه: رشت، میدان شهید انصاری، خیابان سعدی، میدان شهدای ذهاب

مسیر شماره چهار: رشت، مسجد جامع کاسه‌فروشان، خیابان شهید مطهری، میدان بسیج، خیابان شریعتی، میدان شهدای ذهاب

مسیر شماره پنج: رشت، بقعه دانای علی، خیابان طالقانی، خیابان علم الهدی، میدان شهدای ذهاب

در زیر گزارش و تصاویری از راهپیمایی مردم ولایتمدار سرتاسر استان گیلان را مشاهده می کنید.

 

تالش

راهپیمایی باشکوه مردم تالش در روز ۲۲ بهمن از چهارراه سپاه تالش تا سه راه مسجد جامع این شهر با حضور گسترده و دشمن شکن مردم ولایتمدار برگزار شد.

مردم تالش بار دیگر با حضورخود حمایتشان را از نظام و ولایت به رخ جهانیان کشیدند.

بندرانزلی

راهپیمایی مردم انقلابی و قهرمان بندرانزلی از مقر قدیم سپاه این شهرستان به سمت میدان امام خمینی (ره) برگزار شد.
جمع کثیری از مردم انزلی از اقشار مختلف در این راهپیمایی حضور داشتند و با شعار های ضد استکباری پاسخ یاوه گویی های روزهای اخیر دشمنان انقلاب اسلامی را دادند.

ماسال

راهپیمایی ۲۲ بهمن در ماسال لحظاتی قبل با حضور کم نظیر مردن از سپاه ناحیه این شهریتان آغاز و با قرائت قطعنامه و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل به پایان رسید.
حجت الاسلام سید هادی موسوی امام جمعه شهرستان ماسال سخنران ویژه این مراسم بود.

شفت

راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن با حضور پرشور و گسترده مردم شهرستان شفت در صفوف به هم فشرده از مصلی بزرگ نماز جمعه شهرستان شفت به سوی میدان شهدای انقلاب و مسجد جامع شفت برگزار شد.
راهپبمایان که پرچم های ایران اسلامی را با خود حمل می کردند با شعار های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل مواضع خود را نسبت به استکبار جهانی نشان دادخ و حمایت و اطاعت از منویات امام خامنه ای را مورد تاکید قرار دادند.

شاندرمن

راهپیمایی ۲۲ بهمن در بخش شاندرمن شهرستان ماسال با حضور پرشور مردم منطقه از حوزه مقاومت محمد رسول الله (ص) آغاز و تا مسجد جامع شهر شاندرمن ادامه یافت.

این مراسم با قرائت قطعنامه و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل به پایان رسید.

 

رودبار

مردم شهر رودبار نیز همزمان با سراسر کشور حماسه ای دیگر در ۲۲ بهمن خلق کردند و مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسراییل زدند.

رودسر

مردم شهرستان رودسر از پیرو جوان ، مرد و زن ، دانش اموز و دانشجو به ندای رهبرانقلاب لبیک گفتند و با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به جهانیان ثابت کردند همواره پشتیبان نظام،انقلاب و ولایت فقیه شان هستند.

لنگرود

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن لنگرود صبح امروز از ساعت ۱۰۳۰ از جلوی سپاه ناحیه لنگرود آغاز شد، مردم در صف های به هم پیوسته مسیر را تا میدان انقلاب اسلامی پیمودند و با شعار های مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل انزجار خود از دشمنی های استکبار را فریاد کشیدند.

 

آستانه اشرفیه

مردم ولایتمدار آستانه‌اشرفیه صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور خود بار دیگر با نظام و ارمانهای امام، رهبری و شهدای انقلاب تجدید بیعت کردند.
آنان با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ براسرائیل ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم ، وحدت خود را به رخ جهانیان کشیدند.

املش 

مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار شهرستان املش امروز همزمان با سالروز پیروزی انقلاب ندای رهبر معظم انقلاب را لبیک گفتند و به میدان آمدند.

مردم آمدند که به جهانیان بفهمانند با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی باز هم پشت نظام و انقلاب ایستاده اند و در این راه جان فشانی می کنند.

 

سیاهکل

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با شور و حال خاصی درسیاهکل برگزار شد.
در این راهپیمایی مردم با وجود شرایط اقتصادی موجود در کشور در راهپیمایی حاضرشده و شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه‌گر سر دادند.
در پایان نیز پس از سخنرانی حجت‌الاسلام گلمیرزاده معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان، قطعنامه راهپیمایی خوانده شد و حاضرین با شعار الله‌اکبر آن را تأیید کردند.
این راهپیمایی از روبروی سپاه ناحیه سیاهکل آغاز و تا مرکز خیابان امام خمینی (ره) به پایان رسید.

لاهیجان

مردم ولایتمدار لاهیجان همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کردند.

امروز اقشار مختلف مردم از پیر و جوان گرفته تا کودکان خردسال در آغوش والدین در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن ماه شرکت کرده بودند تا بگویند وحدت و همدلی در ایران حرف اول را می‌زند.

مردم ولایتمدارلاهیجان از ابتدای صبح خود را به خیابان های شهر رساندند تا باری دیگر حضور حماسی خود را به همگان نشان دهند که امروز برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی توسط مردم دیار عالِم خیز رقم خورد.

مردم شهرستان با شعارهای “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر ضد ولایت فقیه” خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و دشمنان نشان دادند و به دنیا ثابت کردند که ملت ایران همیشه تابع ولایت فقیه بوده و با وحدت و همدلی برای پیشرفت و توسعه کشور گام برمی‌دارد.

خمام

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن صبح امروز (۲۲ بهمن) با حضور پرشور و گسترده مردم خمام از روبروی اداره آموزش و پرورش خمام به سمت مسجد جامع این شهر برگزار شد.

مردم خمام با در دست داشتن پرچم های جمهوری اسلامی ایران و با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»،«مرگ بر اسرائیل»، «الله اکبر» و «مرگ بر صهیونیست» و «هیهات من الذله» نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی آن فریاد زدند و بر استمرار راه شهدا در استکبارستیزی و دفاع از آرمان های انقلاب تأکید کردند.

صومعه سرا

مردم غیور و شهید پرور صومعه سرا همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر وفاداری خود به انقلاب و نظام را نشان دادند و ۲۲ بهمن تماشایی را رقم زدند.

راهپیمایی مردم صومعه سرا از سپاه ناحیه مثاومت شهرستان شروع شد و در محل فرمانداری سابق صومعه سرا با شعارهای علیه استکبار و حمایت از نظام به پایان رسید.

در پایان راهپیمایی حجت الاسلام عادلی به ایراد سخنرانی در جمع مردم پرداخت و یک گروه از دانش آموزان صومعه سرایی سرود سرفراز باشی میهن من را خواندند که با تشویق و صلوات مردم همراه شد.