جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ , 22 February 2019
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۹۶
ساعت انتشار : ۱۱:۲۲ ق.ظ
چاپ مطلب
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ماسال:

موزه‌‌ی مردم‌شناسی، تاریخ و تمدن ماسال احداث می‌شود

رئیس اداره میراث فرهنگی ماسال، صنایع دستی و گردشگری ماسال گفت: موزه تاریخ، تمدن و مردم‌شناسی جهت آشنایی بیشتر مردم و گردشگران با تاریخ، فرهنگ و آداب و رسوم مردم شهرستان ماسال پس از احداث ساختمان راه اندازی خواهد شد.

مجید کوهی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ماسال صبح امروز در گفتگو با ماسال نیوز گفت: ظهر دیروز نشستی با حضور فرماندار ماسال، مدیرکل صنایع دستی و گردشگری استان و ریاست سازمان برنامه و بودجه استان داشتیم.
کوهی با بیان اینکه این نشست در سازمان برنامه و بودجه استان برگزار می شد، اظهار داشت: در این نشتس رایزنی های اولیه برای احداث ساختمان موزه‌ی ماسال انجام شد.
وی ضمن تقدیر از پیگیری های فرماندار ماسال در این راستا، افزود: موزه تاریخ، تمدن و مردم‌شناسی جهت آشنایی بیشتر مردم و گردشگران با تاریخ، فرهنگ و آداب و رسوم مردم شهرستان ماسال پس از احداث ساختمان راه اندازی خواهد شد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ماسال خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش قابل توجه ورود گردشگران به شهرستان این خلا از مدت ها قبل احساس می‌شد در نتیجه از ماه ها قبل تلاش‌ها برای جذب اعتبارات لازم را آغاز کرده بودیم.
کوهی در پایان گفت: بزودی بازدید میدانی از سوی دستگاه های ذی‌ربط از مکان پیشنهادی موزه صورت گرفته و امیدواریم عملیات احداث ساختمان موزه‌ی ماسال اوایل سال ۹۷ آغاز شود.

 

انتهای پیام /


يک ديدگاه

  1. م.احمدی گفت:

    خدا قوت دکتر کوهی عزیز

تست
تست