دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ , 15 July 2024

تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۹۶
ساعت انتشار : ۱:۱۴ ق.ظ
چاپ مطلب
در پی برگزاری تجمع کارگری برای دریافت حقوق معوقه صورت گرفت؛

اخراج نمایندگان کارگران معترض شرکت ایران پوپلین رشت / مدیر کارخانجات ایران پوپلین: کارگران اخراجی بیکاره بودند!

شرکت ایران پوپلین ضمن نامه‌‌ای مکتوب ورود 4 کارگر نماینده‌ی کارگران معترض به عدم پرداخت معوقاتشان را به داخل کارخانجات این شرکت ممنوع اعلام کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ مسئولان شرکت ایران پوپلین رشت روز دوشنبه در آخرین روز کاری سال ۹۶ در اقدامی عجیب و ضمن نامه‌ای مکتوب خطاب به کارگزینی و انتظامات، از آنها خواستند از ورود ۴ تن از نمایندگان کارگران معترض این شرکت به داخل کارخانجات جلوگیری شود. در این نامه، اتمام قرارداد این افراد بهانه‌ای برای ممانعت از ورود این کارگران عنوان شده است.

گفتنی است هر ۴ نفر از کارگران اخراجی شرکت ایران پوپلین از نمایندگان کارگران معترضی بودند که ۱۹ و ۲۰ اسفند ماه نسبت به عدم پرداخت مطالبات خود و رد نشدن بیمه برخی ماه‌ها از کارگردشان در مقابل درب ورودی شرکت تجمع کرده بودند و پس از این تجمع حقوق دو ماه کارگران از سوی شرکت پرداخت شد.

در همین خصوص، عباسعلی حضرتی مدیر کارخانجات ایران پوپلین عصر دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز درباره علت اخراج این کارگران اظهار داشت: اینها اخراج نشده اند بلکه مدت قرارداد آن ها به پایان رسیده است.

وی افزود: ۴ نفر کارگران زیاد بودند و مدت قرارداد آن ها به پایان رسیده بود.

حضرتی در پاسخ به این سوال که آیا فقط نمایندگان کارگران معترض نیروی مازاد شرکت بودند گفت: این ها در سالن ها بیکاره بودند و کاری نمی کردند.

مدیر کارخانجات ایران پوپلین از ادامه پاسخ به سوالات خبرنگار ماسال نیوز تفره رفت.

 


ویژه ها