دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ , 29 November 2021
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۹۷
ساعت انتشار : ۴:۰۸ ب.ظ
چاپ مطلب

سپاه ناحیه ماسال اتفاقات اخیر در فرمانداری ماسال را محکوم کرد

سپاه ناحیه ماسال ضمن صدور بیانیه ای اتفاقات اخیر و بیان سخنان هنجارشکنانه در جلسه فرماندار شهرستان با به اصطلاح حامیان دولت شهرستان را محکوم کرد.

به گزارش ماسال نیوز، سپاه ناحیه ماسال ضمن صدور بیانیه ای اتفاقات اخیر و بیان سخنان هنجارشکنانه در جلسه فرماندار شهرستان با به اصطلاح حامیان دولت شهرستان را محکوم کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
رهبر معظم انقلاب درباره اهداف دشمن سالها قبل هشدار داده بود و فرموده بودند: “دشمنان دو نکته‌ی اساسی را در باب دین دنبال میکنند یکی اسلام منهای روحانیت است؛ یکی هم اسلام منهای سیاست است”(۲۷/۰۷/۱۳۸۰۹) و یا در جای دیگری می فرماید “امروز يكى از آماج‌هاى حملات دشمنان بلاشك روحانيت است.۱۳۸۴/۰۲/۱۱”
،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان امسال  ضمن محکوم کردن سخنان مطرح شده در یکی از نهادهای دولتی، از موضع گیری‌های صریح و بموقع امام جمعه انقلابی شهرستان ماسال، حجت الاسلام والمسلمین موسوی، حمایت کرده و خواستار موضع گیری شفاف مدیران شهرستان در این خصوص هستیم.
مضافا پیشنهاد می کنیم برای تفهیم دموکراسی و مردم‌سالاری مدنظر روشنفکرنماها و مرتجعین ترتیبی اتخاذ گردد تا افراد “خسته”، “ناامید” و “روشنفکرنما” در تورهایی جهت اطلاع از دستاوردهای جمهوری اسلامی و مقایسه امروزِ کشور با دوران خفقان و وابستگی طاغوت شرکت کنند و به مطالعه تاریخ قبل از انقلاب بپردازند.
والسلام
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ماسال

يک ديدگاه

  1. شهرام گفت:

    سلام – البته بعدا مشخص شد که افراد حاضر نسبت به سخنرانی فرد هنجار شکن واکنش های لازم را انجام داده اند و آن فرد بقول ماسال نیوز منزوی شده است

تست
تست