دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ , 29 November 2021
تاریخ انتشار : ۰۱ اردیبهشت ۹۷
ساعت انتشار : ۱۰:۲۲ ق.ظ
چاپ مطلب

خودکشی عامل جنایت سیاهکل در کلبه جنگلی

متهم به قتل که فکر نمی‌کرد در کمتر از 3 ساعت از سوی پلیس شناسایی شود وقتی خود را در محاصره مأموران دید به زندگی خود پایان داد. این حادثه در یک کلبه جنگلی اطراف روستای کاشکی شهر سیاهکل رخ داد.

به گزارش ماسال نیوز، صبح روز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۹۷ مأموران نیروی انتظامی شهر سیاهکل استان گیلان در جریان یک تیراندازی در حیاط خانه‌ای روستایی قرار گرفتند.

دقایقی بعد مأموران خود را به محل حادثه رساندند و با پیکر نیمه جان صاحب خانه روبه‌رو شدند که بر اثر اصابت گلوله‌ای به سینه و گردنش دچار خونریزی شدید شده بود.
مرد مجروح بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما تلاش‌های تیم پزشکی برای نجات وی بی‌نتیجه ماند و مرد ۶۲ ساله جان باخت.
بدین ترتیب جسد قربانی حادثه برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد.
درهمین حال به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرا تجسس‌های پلیسی برای به دست آوردن ردی از عامل جنایت در دستور کار مأموران قرار گرفت.
آنان در تحقیقات خود دریافتند که روز حادثه مردی ناشناس در حالی که اسلحه‌ای در دست داشته وارد حیاط خانه این مرد شده و بعد از شلیک به سرعت محل حادثه را ترک کرده است.
با توجه به این یافته‌ها بود که عملیات ردیابی پلیس برای بازداشت مرد تیر‌انداز آغاز شد.
سرهنگ حمید محمدی نسب فرمانده انتظامی سیاهکل درباره این حادثه گفت: متهم به قتل به دلیل اختلافات ملکی با مقتول به آنجا رفته و در حیاط خانه با وی درگیر شد سپس با شلیک گلوله سلاح شکاری به سینه و گردن مرد ۶۲ ساله او را به قتل رسانده و پا به فرار گذاشته بود.
با توجه به شناسایی هویت متهم، پلیس رد او را در یک کلبه جنگلی حوالی محل حادثه به دست آورد و برای دستگیری وارد عمل شد.
در حالی که کمتر از سه ساعت از وقوع حادثه می‌گذشت، مأموران کلبه جنگلی را به محاصره خود در آورده و با اخطار از متهم خواستند خود را تسلیم پلیس کند.
مرد تیرانداز وقتی خود را در محاصره پلیس دید بلافاصله یک قرص برنج را بلعید در همین لحظه مأموران او را به بیمارستان رساندند اما تلاش تیم پزشکی برای نجات وی نتیجه نداد و متهم جان باخت.

 

منبع: ایران آنلاین


تست
تست