سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ , 30 May 2023

تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۲۰ ب.ظ
چاپ مطلب
امام جمعه ماسال:

شکست هیمنه ناجا و منفعل ساختن آن از اهداف دشمن برای تخریب نیروی انتظامی است

امام‌جمعه ماسال گفت: شکستن هیمنه ناجا و منفعل سازی مأموران ناجا از جمله اهداف بازی‌های رسانه‌ای دشمن علیه نیروهای انتظامی است.

به گزارش ماسال نیوز؛ حجت‌الاسلام سید هادی موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ماسال با اشاره به نقشه‌های دشمنان برای جمهوری اسلامی ایران گفت: تغییر رفتار مسئولان نظام یکی از راه‌های مورد پیگیری دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی است.

امام جمعه ماسال در تشریح راه‌های دشمن برای بی‌ثبات‌سازی جمهوری اسلامی عنوان کرد: ایجاد یاس و بدبینی بین مردم، تشدید شکاف‌های قومیتی، دامن زدن به آسیب‌های اجتماعی، تضعیف اعتقادات و گسترش شبهات فکری و مقاومت مدنی و قانون‌شکنی در ملأ عام از جمله راهکارهای دشمن برای عملی سازی این موضوع است.

وی افزود: در هفته‌های اخیر شاهد حمله شتاب‌زده به سمت نیروهای خدوم انتظامی بودیم به بهانه کذایی که فلان مأمور در جایی برخورد نامناسبی با قانون‌شکنی کرده است.

امام جمعه ماسال با بیان اینکه ما نمی‌گوییم همه اتفاقات رخ داده درست است و یا عیب و نقصی در کار ناجا نیست، اظهار کرد: در همه مجموعه‌ها خطا وجود دارد اما انصاف نیست زحمات نیروهای خدوم انتظامی را با یک اتفاق نادیده گرفته شود.

خطیب نماز جمعه ماسال با تأکید بر اینکه باید علل تمرکز دشمن بر تخریب ناجا مورد بررسی قرار گیرد، اظهار داشت: شکستن هیمنه ناجا و منفعل سازی ماموران ناجا از جمله اهداف بازی‌های رسانه‌ای دشمن علیه نیروهای انتظامی است.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با کارکنان وزارت اطلاعات گفت: رهبر انقلاب در این دیدار جنگ سخت جمهوری اسلامی با نظام سلطه را بسیار جدی دانستند و گفتند بحث نفوذ، تغییر محاسبات مسئولین و تصمیم گیران، تغییر باورهای مردم و ایجاد نابسامانی‌های معیشتی از جمله برنامه‌های دشمن است.

حجت‌الاسلام موسوی با اشاره به سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان اظهار داشت: ما نسلی را می‌خواهیم که بتوانند پرچم تمدن نوین اسلامی را به احتزار در بیاورند و این جز با حضور نسل جوان نخبه، عملی نیست همان‌طور که در طول سال‌های جنگ و انقلاب شاهد موفقیت‌های شگرف در صورت حضور جوانان بوده‌ایم.

امام جمعه ماسال ضمن تقدیر از همه مردم شهرستان ماسال به واسطه همدردی با وی در عزای از دست دادن خواهرش گفت: متأسفانه دیشب یکی از جوانان ارزشی که از پرسنل ناجا هم بود را از دست دادیم. مرحوم جمال سال‌ها در دستگاه اهل بیت افتخار خدمت داشت لذا جا دارد مردم عزیز در نماز میت و تشییع جنازه وی شرکت کنند.

 

انتهای پیام /