یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ , 26 May 2024

تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۵۷ ب.ظ
چاپ مطلب
سرپرست فرمانداری ماسال:

گلزار شهدای گمنام در ماسال و شاندرمن مظلوم واقع شده است

سرپرست فرمانداری ماسال با بیان اینکه وضعیت گلزارهای شهدای گمنام شهرستان به هیچ وجه در شان این شهدای گرانقدر نیست، افزود: متاسفانه گلزار شهدای گمنام در ماسال و شاندرمن مظلوم واقع شده است.

به گزارش ماسال نیوز،  محمد جواد عامر امروز در دیدار با مدیر کل بنیاد شهید گیلان با بیان اینکه وضعیت گلزارهای شهدای گمنام شهرستان به هیچ وجه در شان این شهدای گرانقدر نیست، افزود: متاسفانه گلزار شهدای گمنام در ماسال و شاندرمن مظلوم واقع شده است، البته با پی گیری های به عمل آمده، خوشبختانه عملیات اجرایی احداث گلزار شهدای شاندرمن آغاز شده و انتظار می رود این گلزار در هفته ی دولت سال جاری به بهره برداری برسد.

لزوم لحاظ فرهنگ و معماری بومی در طراحی یادمان ها و گلزارهای شهدا

وی با تاکید بر لزوم لحاظ فرهنگ و معماری بومی در طراحی یادمان ها و گلزارهای شهدا، ابراز امیدواری کرد: با پی گیری های به عمل آمده، عملیات اجرایی احداث گلزار شهدای گمنام ماسال نیز به زودی آغاز شود.

آرامش امروز کشور مدیون جانفشانی شهداء و ایثارگران است

سرپرست فرمانداری ماسال، امنیت، آرامش امروز کشور را مدیون جانفشانی شهداء و ایثارگران دانست و تصریح کرد: این موضوع باید به عنوان اعتقاد قلبی در تمامی مسئولان وجود داشته باشد و در عمل نیز این اعتقاد را نشان دهند.

عامر بحث اشتغال فرزندان شهداء و ایثارگران را یکی دیگر از دغدغه های خانواده های ایثارگران برشمرد و افزود: با توجه به قوانین مصوب در این راستا، باید نظارت لازم در این زمینه صورت پذیرد.


ویژه ها