یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ , 16 June 2024

تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۹۷
ساعت انتشار : ۸:۴۰ ق.ظ
چاپ مطلب

قتل خانم وکیل در برابر دادگستری لنگرود با سلاح شکاری

مرد میانسال به‌دنبال اختلاف با وکیلش این زن را مقابل دادگستری به قتل رساند.

به گزارش ماسال نیوز، ایران نوشت:

مرد میانسال به‌دنبال اختلاف با وکیلش این زن را مقابل دادگستری به قتل رساند.

این حادثه صبح دیروز در مقابل دادگستری شهرستان لنگرود رخ داد. هنگامی که خانم وکیل به نام فرزانه پور رجبی از ساختمان دادگستری خارج شد مردی میانسال از خودرواش پیاده شد و در حالی که یک اسلحه شکاری در دست داشت زن جوان  را هدف قرار داد و با شلیک دو گلوله به پشت و قلب وی جنایتی خونین را رقم زد.

بنابر اطلاعات به دست آمده این مرد که دهیار سابق یکی از روستاهای لنگرود وموکل خانم وکیل بوده از چند سال  او  را می‌شناخت اما این اواخر به خاطر اختلاف‌های کاری با یکدیگر درگیری داشتند. پس از این حادثه متهم با رها کردن اسلحه و خودرواش در همان محل متواری شده است.

تحقیقات برای دستگیری این مرد میانسال ادامه دارد.

آفتاب هم در این خصوص نوشت:

فرزانه پوررجبی زن ۴۱ ساله لنگرودی جلوی در دادگستری لنگرود با موکلش که مردی ۴۵ ساله بود، صحبت می کرد، که کم کم حرفها تند شد و مرد، خانم وکیل را با تفنگ شکاری هدف قرار داد و به قتل رساند. ماجرای قتل وکیل در لنگرود، با دستگیری قاتل لنگرودی به مرحله جدیدی رسید…

قتل وکیل در لنگرود

فرزانه پور رجبی وکیل دادگستری بعد از اختلاف با موکل خود با شلیک اسلحه وی به قتل رسید.
صبح روز گذشته دهیار سابق یکی از روستاهای شهرستان لنگرود، مقابل دادگستری این شهرستان با وکیل خود درگیر می شود و با شکلیک گلوله، وی را به قتل می رساند.
سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه در تشریح این خبر گفت : کاراگاهان آگاهی لنگرود بعد از مطلع شدن از قتل یک خانم ۴۱ ساله در شهرستان لنگرود جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان آگاهی با حضور در محل با جسد خانم ۴۱ ساله مواجه شدند، افزود: قاتل ۴۵ ساله با یک اسحله شکاری به طرف این خانم شلیک و پس از به قتل رساندن وی، از محل متواری شد.
معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه قاتل شناسایی شده و دستگیری وی در دستورکار پلیس قرار دارد، بیان داشت: برابر تحقیقات اولیه قتل به خاطر اختلافات شخصی بوده است.
قاتل خانم وکیل دستگیر شد
احمد سیاوش پور رییس کل دادگستری استان گیلان در گفت‌وگو از دستگیری عامل قتل وکیلی که در مقابل دادگستری لنگرود به ضرب گلوله کشته شده بود خبر داد.
سیاوش پور با بیان اینکه تحقیقات در ارتباط با این پرونده در جریان است تصریح کرد: این فرد در یکی از روستا‌های بخش رحیم آباد (در نزدیکی لنگرود) دستگیر شد.
عکس: قتل  خانم وکیل در لنگرود

ویژه ها