شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ , 23 October 2021
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۵۴ ق.ظ
چاپ مطلب
ایلنا گزارش داد؛

تجمع کارگران کارخانه فومنات به دلیل تهدید به اخراج توسط مدیرعامل

جمعی از کارگران کارخانه ریسندگی و بافندگی فومنات به دلیل تهدید شدن به اخراج و احتمال تعدیل نیروی این شرکت تجمع کردند.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ایلنا؛ کارگران کارخانه ریسندگی و بافندگی فومنات عصر چهارشنبه به دلیل تهدید مدیرعامل این کارخامه مبنی بر اخراج آنان تجمع کردند.

یکی از کارگران کارخانه فومنات با بیان اینکه در سال جاری هم مشتری خوب و هم تولید خوبی داشته ایم، اظهار داشت: ظرفیت این کارخانه تولید ۱۲ هزار متر پارچه در روز است که در سال جاری ۱۰ هزار و ۸۰۰ متر پارچه تولید کرده ایم.

وی با اعلام اینکه دیروز مدیرعامل کارخانه مذکور با حضور در استانداری گیلان اعلام کرده که شرکت سودهی ندارد و می‌خواهد کارگران را اخراج کند،گفت: امروز ما کارگران با شنیدن این موضوع جلوی کارخانه فومنات تجمع کرده‌ایم تا در این راستا اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانیم.

این کارگر کارخانه فومنات ریسندگی و بافندگی با اشاره به اینکه مدیرعامل،مدیرشرکت ومدیر منابع مالی شرکت فومنات غیر بومی هستند، تاکید کرد: یکی از دلایل مشکلات کارخانه فومنات حضور این افراد غیر بومی در راس کارخانه است.

وی ادامه داد:طی روزهای گذشته حدود ۲۱۰هزار متر پارچه تولید شده کارخانه فومنات توسط مدیر عامل و سایرین از کارخانه بیرون برده شده است.

این کارگر کارخانه مذکور با بیان اینکه کارخانه فومنات در حال حاضر سفارشات خوبی از سوی مشتریان خود در بازار دارد، یادآورشد: ۱۲۰ کارگر در این کارخانه کار می‌کنند که کلیه این کارگران  دوماه حقوق معوقه طلب دارند.


تست
تست