شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ , 13 August 2022

تاریخ انتشار : ۰۱ شهریور ۹۷
ساعت انتشار : ۱۰:۲۲ ب.ظ
چاپ مطلب
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماسال:

آسفالت معابر ۱۴ روستای شهرستان ماسال در هفته دولت افتتاح می‌شود

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماسال از افتتاح آسفالت راه روستایی ۱۴ روستا به صورت هم‌زمان در هفته دولت خبر داد.

سید حسین محمدی شامگاه پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز ضمن تبریک عید سعید قربان و غدیر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجایی و باهنر اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماسال به شکرانه هفته دولت افتخار دارد در راستای اجرای طرح هادی روستایی، آسفالت راه روستایی ۱۴ روستا را به صورت هم‌زمان افتتاح کند.

وی افزود: افتتاح این طرح‌ها موجب بهره‌مندی اهالی روستاهای لیپا، ورمیه، گیله سرا، آهکلان، طبق سر، گامیشبان، وشمه سرا، مهدیخان محله، توت نساء، سراکه، معاف، شیخ‌نشین، سیاهدوله و قران از نعمت راه مناسب شده است و با بهره‌برداری از آن‌ها، شاهد رونق هر چه بیشتر گردشگری در این منطقه خواهیم بود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماسال ادامه داد: این پروژه‌ها در ۱۰ روستای بخش مرکزی و ۴ روستای شاندرمن به طول بیش از ۱۷/۵ کیلومتر و با مساحت ۶۸۸۳۳ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲/۵ میلیارد تومان از محل قیر رایگان به اجرا در آمده است.

محمدی همچنین ضمن تشکر از فرماندار شهرستان، معاون فرماندار، بخشداران، از دهیاران و شورای اسلامی ۱۴ روستا بابت آماده‌سازی زیرسازی این پروژه‌ها و از نماینده مردم شریف شهرستان‌های تالش، رضوانشهر و ماسال نیز به جهت تلاش جهت تأمین قیر رایگان برای پروژه‌های مذکور تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه از تلاش همکاران شهرستانی و استانی به جهت پیگیری‌های مجدانه جهت اجرای پروژه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاها قدردانی کرد.