پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ , 18 August 2022

تاریخ انتشار : ۰۴ شهریور ۹۷
ساعت انتشار : ۱۲:۳۵ ق.ظ
چاپ مطلب
در دومین روز از هفته دولت؛

۴ واحد خانه ورزشی و ۳ راه روستایی در شهرستان ماسال افتتاح شد

طرح آسفالته کردن 3 جاده روستایی و 4 واحد خانه ورزشی سهرستان ماسال در دومین روز از هفته دولت با 113 میلیون تومان هزینه به بهره برداری رسید.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ ۱۲۶طرح عمرانی با بیش از ۲۰ میلیارد تومان هزینه و سرمایه گذاری به مناسبت هفته دولت در گیلان به بهره برداری رسید.

  ۴ طرح تولیدی با ۱۹۴ نفر اشتغالزایی امروز با حضور مصطفی سالاری استاندار گیلان در شهرستان رشت افتتاح شد.
برای اجرای این طرح ها که شامل یک واحد تولید پوشاک، یک کارخانه تولید آسفالت ، یک واحد تولید قطعات پلاستیکی و یک شرکت لامپ سازی است بخش خصوصی ۳۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری کرد.
از تالش خبر رسید ۶۷ طرح خدمات شهری، راهسازی، عمران روستایی ، آبرسانی ، برق رسانی ، گاز رسانی به همراه ۸ خانه مددجویان کمیته امداد امروز در دومین روز هفته دولت به بهره برداری رسید.
برای اجرای این طرح ها بیش از ۷ میلیارد تومان هزینه و سرمایه گذاری شد.
از صومعه سرا خبر رسید ۳ طرح عمران شهری، یک مرکز پذیرایی با ۱۰ نفر اشتغالزایی و ساماندهی گلزار شهدای اباتر در مجموع با ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه و سرمایه گذاری در این شهرستان افتتاح شد.
۹ طرح آبرسانی کشاورزی و ۳ مهد کودک با ۱۲ نفر اشتغالزایی و در مجموع با ۲ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان هزینه و سرمایه گذاری در شهرستان لنگرود به بهره برداری رسید.
با افتتاح ۹ طرح آبرسانی مشکل تامین آب ۳ هزار و ۷۰ هکتار شالیزار لنگرود حل شد.
طرح آسفالته کردن ۱۲ روستای شهرستان فومن بطول ۱۸ کیلومتر با ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه به مناسبت هفته دولت افتتاح شد.
۴ هزار خانوار روستایی از این راه ها رفت و آمد می کنند.
در دومین روز از هفته دولت آسفالت ۴ رشته راه روستایی بطول ۷ کیلومتر در شفت به بهره برداری رسید.
برای اجرای این طرح ها یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شد.
۸۵۰ خانوار روستایی از ۴ راه آسفالته شفت رفت و آمد می کنند.
یک طرح برق رسانی روستایی ، یک کارگاه تولید سرامیک با اشتغالزایی ۴ نفر و یک کارخانه شالیکوبی با اشتغالزایی ۱۰ نفر در مجموع با ۴۸۵ میلیون تومان هزینه و سرمایه گذاری به مناسبت هفته دولت در املش افتتاح شد.
طرح آسفالته کردن ۳ جاده روستایی و ۴ واحد خانه ورزشی ماسال هم امروز در دومین روز از هفته دولت با ۱۱۳ میلیون تومان هزینه  به بهره برداری رسید.
طرح آسفالته کردن ۴ کیلومتر از راه روستایی باز قلعه بخش سنگر هم با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه امروز در دومین روز ازهفته دولت افتتاح شد.