چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ , 01 December 2021
تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۴۱ ب.ظ
چاپ مطلب

شکست وحدت ماسال در لیگ نوجوانان گیلان

از هفته چهارم لیگ فوتبال نوجوانان گیلان تیم وحدت ماسال مقابل اتحاد آبکنار انزلی شکست خورد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ایرنا، با انجام هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ نوجوانان باشگاه های استان گیلان تیم فراز لاهیجان با کسب ۱۰ امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار ایرنا تیم فراز لاهیجان در خمام برابر شهرداری این شهر قرار گرفت و در نهایت حریفش را با نتیجه بر یک بر صفر شکست داد؛ در دیگر بازی برگزار شده این رقابت ها نیز تیم های وحدت ماسال و اتحاد آبکنار بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم اتحاد با نتیجه ۲ بر یک وحدت ماسال را مغلوب کرد.
اما در سایر بازی های انجام شده تیم دخانیات رشت با نتیجه یک بر صفر برابر آینده سازان سیاهکل به برتری رسید و بازی تیم های فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت و خزر لنگرود با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
در آخرین دیدار برگزار شده از هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ نوجوانان باشگاه های استان گیلان ، تیم الماس اسالم تالش با نتیجه یک بر صفر برابر شهرداری رشت به برتری رسید و تیم سپیدرود رشت نیز استراحت داشت.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت ، اتحاد آبکنار بندرانزلی ، خزر لنگرود و دخانیات رشت در تعقیب صدرنشین جدول هستند.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر نوجوانان باشگاه های گیلان، ۱۱ تیم از شهرهای مختلف این استان به صورت دوره ای در یک گروه، به طور رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.


تست
تست