دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ , 29 November 2021
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۰۰ ق.ظ
چاپ مطلب
جانشین سپاه ناحیه ماسال:

رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد (ص) شهرستان ماسال برگزار می‌شود

جانشین سپاه ناحیه ماسال از برگزاری رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول (ص) شهرستان ماسال از صبح روز پنجشنبه خبر داد.

پاسدار جمال رضادوست صبح امروز در گفتگو با ماسال نیوز با بیان اینکه رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول (ص) ماسال از صبح پنجشنبه ۱۵ شهریورماه از محل سپاه ناحیه شهرستان آغاز می‌شود اظهار داشت: این رزمایش با دو موضوع نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد (ص) و محرومیت‌زدایی در سطح شهرستان و با شعار «وحدت، ایستادگی و پیشرفت» برگزار می‌شود.

وی افزود: رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول (ص) در دو مرحله برگزار خواهد شد که مرحله اول آن از فردا پنجشنبه ۱۵ شهریور آغاز می‌شود و مرحله دوم نیز که به شکل استانی برگزار می‌شود روز ۴ مهر به اجرا در خواهد آمد.

جانشین سپاه ناحیه ماسال ادامه داد: در بخش محرومیت‌زدایی اقداماتی در خصوص ساخت مسکن محرومین، تهیه سبد کالاهای ضروری برای محرومین و تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند؛ ویزیت رایگان، توزیع نوشت‌افزار برای دانش آموزان نیازمند و … انجام می‌شود.

رضادوست افزود: این رزمایش مردمی، بسیجی و انقلابی در دو مرحله که مرحله نخست آن نمایش اقتدار گردان‌های بیت‌المقدس و اقدامات عملی گروه‌های جهادی-انقلابی و در مرحله دوم تجمع اقتدار سراسری است که در ایام هفته دفاع مقدس (۴ مهر) برگزار می‌شود.

جانشین سپاه ناحیه ماسال در پایان گفت: تجمع در مسجد جامع، ستون‌‌کشی اقتدار به سمت اردوگاه، استقرار در اردوگاه، برنامه‌های شبانگاهی، رزم شبانه، برنامه‌های بصیرتی و عقیدتی و ادعیه، و برگزاری اختتامیه و غیره از جمله برنامه‌های بخش نخست مرحله نخست این رزمایش است.

 

 

 


تست
تست