جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ , 22 October 2021
تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۹۷
ساعت انتشار : ۱۲:۲۱ ق.ظ
چاپ مطلب

رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد (ص) شهرستان ماسال به روایت تصویر

رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول (ص) ماسال از صبح پنجشنبه ۱۵ شهریورماه از محل سپاه ناحیه شهرستان آغاز شد.

به گزارش ماسال نیوز؛  رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول (ص) ماسال از صبح پنجشنبه ۱۵ شهریورماه از محل سپاه ناحیه شهرستان آغاز شد. این رزمایش با دو موضوع نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد (ص) و محرومیت‌زدایی در سطح شهرستان و با شعار «وحدت، ایستادگی و پیشرفت» برگزار می‌شود.

مرحله اول این رزمایش در ماسال از پنجشنبه ۱۵ شهریور آغاز شد  و مرحله دوم نیز که به شکل استانی برگزار می‌شود روز ۴ مهر به اجرا در خواهد آمد.

همچنین در این رزمایش در بخش محرومیت‌زدایی اقداماتی در خصوص ساخت مسکن محرومین، تهیه سبد کالاهای ضروری برای محرومین و تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند؛ ویزیت رایگان، توزیع نوشت‌افزار برای دانش آموزان نیازمند و … انجام می‌شود.

این رزمایش مردمی، بسیجی و انقلابی در دو مرحله که مرحله نخست آن نمایش اقتدار گردان‌های بیت‌المقدس و اقدامات عملی گروه‌های جهادی-انقلابی و در مرحله دوم تجمع اقتدار سراسری است که در ایام هفته دفاع مقدس (۴ مهر) برگزار می‌شود.

تجمع در مسجد جامع، ستون‌‌کشی اقتدار به سمت اردوگاه، استقرار در اردوگاه، برنامه‌های شبانگاهی، رزم شبانه، برنامه‌های بصیرتی و عقیدتی و ادعیه، و برگزاری اختتامیه و غیره از جمله برنامه‌های بخش نخست مرحله نخست این رزمایش است که تا جمعه ادامه خواهد داشت.


تست
تست