پنج شنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 July 2024

تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۹۷
ساعت انتشار : ۱۰:۰۶ ب.ظ
چاپ مطلب

حذف چوکای تالش در جام حذفی

تیم داماش گیلان در ضربات پنالتی در مقابل تیم چوکای تالش به پیروزی رسید.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از تسنیم؛  از مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاههای کشور، عصر امروز دو تیم داماش گیلان و چوکای تالش از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه پوریای ولی تالش به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار تیم داماش گیلان توانست در ضربات پنالتی با نتیجه چهار بر سه به برتری دست یابد.

ترکیب تیم داماش گیلان:

بهنام لایقی فر، امید قربانی، امیر حسین دهقان، آزاد جعفرزاده، میلاد پورمحسن، محمد رستمی، جابر نصیری، میثم میرپسندیده، مرتضی حیدری، عباس کندل و سعید باقرپسند.
سرمربیگری تیم داماش گیلان را سیامک فراهانی بر عهده داشت.

ترکیب تیم چوکای تالش:

مصطفی زینعلی، سیدهادی موسوی، نیما دلاوری، محمد جعفری، میلاد جلالی، هادی سهرابی، علی مصطفایی، سامان نورمحمدی، احسان عبدی، محمد دادرسی و سجاد عسگری.

سرمربیگری تیم چوکای تالش را اصغر رسول زاده بر عهده داشت.

کارت زرد: میثم میرپسندیده دقیقه ۴۹، حسن نیازی دقیقه ۶۰، امیر حسین دهقان دقیقه ۸۴، آزاد جعفرزاده دقیقه۱۰۲، میلاد پورمحسن دقیقه ۱۱۳(داماش گیلان)هادی سهرابی دقیقه ۶۳، احسان عبدی ۹۳(چوکا تالش)

شرح بازی:

نیمه نخست:  تیم چوکای تالش با استفاده از ارسال های مستقیم به دنبال رسیدن به گل بود و در سوی دیگر تیم داماش گیلان چندین حمله را با استفاده از کناره ها بر روی دروازه تیم چوکای تالش طراحی کرد اما این حملات بی ثمر بود تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم چوکای تالش براب پیروزی در این دیدار حملات زیادی را از جناحین بر روی دروازه تیم داماش گیلان انجام داد و در سوی دیگر تیم داماش گیلان به‌دنبال استفاده از ضدحملات بود اما این حملات گلی در پی نداشت تا بازی در وقت‌های اضافه پیگیری شود

وقت های اضافه: دو تیم سعی داشتند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود به همین دلیل حملات زیادی را بر روی دروازه یکدیگر طراحی نکردند تا در ضربات پنالتی تیم داماش با نتیجه چهار بر سه به برتری برسد.

حاشیه بازی:

پیش از آغاز بازی اصغر رسول زاده به همراه کادر فنی چوکا تالش به سوی نیمکت تیم داماش گیلان رفتند.

داور در نیمه نخست بازی دو دقیقه و در نیمه دوم بازی سه دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.


ویژه ها