یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ , 16 June 2024

تاریخ انتشار : ۰۹ مهر ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۴۴ ق.ظ
چاپ مطلب

پست اینستاگرامی سرلشکر باقری ساعتی قبل از حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌های حادثه اهواز

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران پیش از حمله موشکی سپاه به مقر طراحان حمله تروریستی اهواز پیامی را خطاب به این تروریست ها در اینستاگرام منتشر کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ هفته گذشته و در جریان رژه نیروهای سپاه در اهواز، گروهی از تروریست‌ها به این مراسم حمله کرده و تعدادی از سربازان و مردم عادی از جمله کودکان را هدف گلوله قرار داده و به شهادت رساندند.

حال پس از گذشت چند روز، بامداد امروز، دوشنبه ۹ مهرماه سپاه پاسداران جمهوری اسلامی مقر سرکردگان جنایت تروریستی اهواز در شرق فرات در کشور سوریه را هدف موشکی قرار داد. بر اساس اطلاعات اولیه دریافتی شمار زیادی از تروریست‌های تکفیری و سرکردگان جنایت تروریستی اهواز در این حمله موشکی به هلاکت رسیده و یا مجروح شدند.

گفتنی است؛ پیش از این حمله، سردار باقری سرلشکر سپاه پاسداران و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران پستی حاوی آیه ای از قرآن خطاب به عوامل تروریستی اهواز در اینستاگرام خود منتشر کرد. در ادامه متن و تصویر ارسالی سردار باقری در اینستاگرام پیش از حمله موشکی سپاه به مقر طراحان حمله تروریستی اهواز را مشاهده می کنید:
” سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

.
و آنان كه ظلم و ستم كردند به زودی خواهند دانست كه به چه كیفرگاهی باز می گردند ”

پست اینستاگرامی سردار باقری قبل از حمله موشکی سپاه +تصویر

انتهای پیام/


ویژه ها