شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ , 25 May 2019
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۴۵ ب.ظ
چاپ مطلب
فعال سياسي تالش بزرگ در گفتگو با ماسال نیوز:

اف اي تي اف مظهر استعمار فرانو است / مجلس يكي از ننگین‌ترین عهدنامه‌ها را تحميل كشور كرد / نمايندگان مرتكب اشتباه بزرگي شدند

فعال سیاسی تالش بزرگ گفت: متأسفانه مجلس شورای اسلامی با تصویب FATF یکی از ننگین‌ترین عهدنامه‌های بین المللی را به کشور تحمیل کرد.

احسن الله رادمهر شامگاه دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز با بيان اينكه مصوبه اخیر مجلس در پیوستن به کنوانسیون FATF که مظهر استعمار فرانو است، اشتباه بسیار بزرگ بود.

وي افزود: متأسفانه استعمار فرانو با دیکته کردن قوانین و لوایح جدید در جهان تلاش دارد تا سیاست‌های استعماری خود را به دنیا دیکته کند و با این ابزار جلوی هرگونه خیزشها و حرکتهای ضد استکباری را بگیرد.

رادمهر ادامه داد: متأسفانه مجلس شورای اسلامی با تصویب این قانون یکی از ننگین‌ترین عهدنامه‌های بین المللی را به کشور تحمیل کرد.

نامزد دوره گذشته انتخابات تالش بزرگ گفت: جای تأسف دارد که بعضی از خواص نیز هم به میخ زدند و هم تخته.

رادمهر تأكيد كرد: بعضی‌ها هم با بازیهای سیاسی در تلاش بودند و هستند تا با مایه گذاشتن از استفساریه اخذ شده از دفتر مقام معظم رهبری توپ را به زمین معظم له شوت کنند.


2 ديدگاه

  1. شهرام گفت:

    سلام – چرا از یک طرف توقعات جامعه در مقابل دولت بالا برده می شود و از طرف دیگر چوب لای چرخ گذاشته می شود ؟ در حالی که حتی نزدیک‌ترین دوستان و همکاران اقتصادی – تجاری ایران در سطح بین‌المللی بارها تصریح کرده بودند که پیوستن به اف‌ای تی اف، برای استمرار و تضمین ارتباطات بانکی آنها یک ضرورت عینی است و بدون آن، عملاً ادامه چنین روابطی غیرممکن است و در واقع پرهیز از تصویب آن به نوعی «خودزنی در قلمرو اقتصاد بین الملل» و ارتباطات بانکی محسوب می‌شود.. البته همانطور هم که دیدید با تصویب این مورد وضع مملکت و مشکلات ما بهتر نخواهد شد ولی کمک خواهد کرد که بدتر از این نشود

  2. omidpirzad گفت:

    بازم نزدیک انتخابات شد سروکله همچین اشخاصی پیدا شد

تست
تست