شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ , 02 December 2023

تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۵۳ ب.ظ
چاپ مطلب
jوسط پزشک گیلانی صورت خواهد گرفت؛

عمل جراحی مادر شهید خردسال حادثه تروریستی اهواز در رشت

در جریان شهادت طاها، مادر وی نیز بر اثر اصابت گلوله ی گروهک تروریستی دچار ترومای شدید ناحیه‌ی ران و ضایعه ی شدید عصب سیاتیک شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ ۳۱ شهریور ماه سال جاری حادثه تروریستی اهواز منجر به شهادت ۲۵ تن از هموطنانمان از جمله یک کودک بیگناه۴ ساله به نام طاها اقدامی شد.
در جریان شهادت طاها، مادر وی نیز بر اثر اصابت گلوله ی گروهک تروریستی دچار ترومای شدید ناحیه‌ی ران و ضایعه ی شدید عصب سیاتیک شد.
دکتر فرداد روشندل پزشک مسئول پیگیری درمان این خانواده‌ی شهید و ارشد نظامی استان‌های اصفهان، چهارمحال بختیاری و یزد در گفتگو با ماسال نیوز با اشاره به مراحل درمان مادرطاها گفت: عمل جراحی این مادر فداکار توسط جراح اعصاب و متخصص متعهد و بنام استان گیلان جناب دکتر محمدرضا امام هادی در بیمارستان گلسار رشت، بطور افتخاری و رایگان در هفته جاری انجام خواهد شد.
دکتر روشندل خاطر نشان کرد: خانواده ی کم سن ترین شهید حادثه ی تروریستی کشور ، ساکن میمه ی اصفهان بوده و بنا به توصیه ی جراحان مغز و اعصاب اصفهان و نظر به تخصص و تبحر بالای آقای دکتر امام هادی، جهت مداوا به ایشان ارجاع داده شده است.
وی در پایان عنوان کرد: جا دارد از دکتر امام هادی که از پزشکان حاذق و خدوم استان گیلان و از افتخارات جامعه پزشکی و چهره ماندگار کشوری هستند نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشیم.