شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۳۲ ب.ظ
چاپ مطلب
عصر امروز؛

آیین تودیع و معارفه بخشداران ماسال و شاندرمن برگزار شد

عصر امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان، آیین تکریم و معارفه بخشداران ماسال و شاندرمن برگزار شد.

به گزارش ماسال نیوز؛ آیین تودیع و معارفه بخشداران ماسال و شاندرمن عصر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری ماسال برگزار شد.

مراسم که بر اساس اعلام قبلی می بایست ساعت ۱۸ آغاز شود به علت تاخیر معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان، با تاخیری حدودا ۴۰ دقیقه ای شروع شد.

فرماندار ماسال نخستین سخنران این مراسم به مناسبت روز ۱۳ آبان دقایقی درباره عواقب تکبرسخن گفت و در ادامه به موضوع تودیع و معارفه بخشداران پرداخت.

عامر ضمن خدا قوت به بخشداران فعلی ماسال و شاندرمن، گفت: از زحمات این دو عزیز تشکر می‌کنم و اگر در جریان کارها تندی ای از من دیده اند از آنان طلب حلالیت می کنم.

فرماندار ماسال با تقدیر ویژه از حضور میدانی بخشداران در بحران ها، تکریم ارباب رجوع و تلاش ها برای دولت در انتخابات، تصریح کرد: اجرای طرح پاکسازی زباله ها در مسیر ییلاقات ماسال و طرح تفکیک پسماند در روستاهای شاندرمن از خدمات مهم بخشداران بوده است.

عامر در پایان گفت: به دو عزیزی که لباس خدمت به مردم شهید پرور این دیار را به تن خواهند کرد نیز تبریک می گویم.

در ادامه مراسم سید رضا صفوی با تقدیر از مردم شاندرمن به واسطه همکاری با وی در طول دوره خدمت، گفت: در طول دوره خدمتم در شاندرمن موفق شدیم به تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار گازرسانی کنیم که تنها یک روستا مانده است. این روستا هم دارای شبکه گازرسانی است و بزودی علمک گاز در آن نصب می شود.

وی ایجاد شبکه آب روستایی در ۴ روستا و برق‌رسانی به پنگاپشت تنها روستای بدون برق بخش شاندرمن را از دیگر اقدامات دولت تدبیر و امید در طول دوره مدیریتی خود برشمرد و گفت: برداشت و تصویب طرح هادی ۴ روستا، ساخت ۳۰ واحد مسکن محرومین، آسفالت ۴۵ کیلومتر راه روستایی، بهسازی راه های ییلاقی و عشایری از جمله فعالیت هایی بود که توانستیم در این مدت به سرانجام برسانیم.

صفوی ساخت ۱۱ دهنه پل روستایی، ۴ ساختمان دهیاری و اجرای طرح تفکیک زباله در روستاهای بخش شاندرمن را از دیگر خدمات دولت در این مدت عنوان کرد و اظهار داشت: بابت هرگونه قصوری در دوره خدمتم از مردم حلالیت می طلبم و به آقای خادم تبریک می گویم.

وی در پایان گفت: از شاعر خوب شهرمان آقای رحمانی خواستم ابیاتی  از زبان من در توصیف این روز بسراید که آن را برای شما می خوانم: بارالها شکر شد خدمت گذاری قسمتم، شکر با پایان خوبی سر رسیده خدمتم، خاطرات خوب شاندرمن همیشه با من است، کاش راضی باشد از کارم ولی نعمتم.

در ادامه آیین تودیع و معارفه بخشداران ماسال و شاندرمن، محمد ابروفراخ  ضمن خیر مقدم به بخشدار جدید ماسال گفت: تا روزی که جان در بدن دارم سرباز ولایت هستم و برای سربلندی مردم تلاش خواهم کرد.

ابروفراخ با بیان اینکه اگر ضعفی در کار بوده همکاران، مسئولان و مردم مرا ببخشند، خاطرنشان کرد: آنچه در توان و تخصص و اندیشه من بود، با همه وجود در اختیار گذاشتم و به کار بستم. اگر اتفاق خوبی بوده است با همکاری همه شکل گرفته است.

وی در پایان گفت: ماسال به عنوان شهرستان دوم من با جانم در هم آمیخته شده است و آرزو می کنم روزی برسد ماسال قطب اول گردشکری استان و کشور شود و برکات و فیوضات این افتخار برای تک تک مردم خوب و مهربان ماسال ثمراتی داشته باشد.

در ادامه معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با اشاره به تحریم های جدید اعمالی از سوی آمریکا گفت: یقینا با مقاومت مردم و تدابیرمسئولین شرایط بهتری رخ خواهد دادو گشایش هایی در آینده به وقوع خواهد پیوست. هرچند گشایش ها را در شرایط فعلی هم با چشم بصیرت می توانیم ببینیم.

وی با بیان اینکه از دو عزیزی که مدتی از عمرشان را به خدمت به مردم صرف کردند تشکر میکنیم، گفت: بخشداران جدید ماسال و شاندرمن هم تجربه بخشداری داشته اند و حالا باید کار جدید را در جغرافیای جدید با توانمندی و همراهی فرماندار محترم پی بگیرند.

بابک خادم بخشدار جدید شاندرمن در ادامه این مراسم در سخنانی کوتاه گفت: من اصالتا اردیبلی هستم و از سال ۸۰ در گیلان در برنامه بودجه و بعد از ان در استانداری فعالیت داشته ام. در بخشداری شاندرمن در سال ۸۴ تا ۸۷ به عنوان کارشناس سیاسی  و به مدت ۳ سال هم به عنوان بخشدار املش مشغول خدمت بوده ام.

وی افزود: من سرباز نظام و دولت هستم و هرجا صلاح دانستند تلاش می‌کنیم در راستای تحقق اهداف نظام تلاش کنم.

 

فرزاد امدادی بخشدار جدید ماسال هم در آیین معارفه خود با تقدیر از اعتماد مجدد به وی از سوی دولت، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم تا در این جا هم خدمتگزار مردم باشیم و سیاست های دولت تدبیر و امید را با کمک فرماندار محترم و روسای ادارات پیگیری کنیم.

وی افزود: از آقای ابروفراخ تشکر می‌کنم و برایشان آرزوی سربلندی دارم.

در پایان این مراسم ضمن اهدای احکام امدادی و خادم به عنوان بخشداران جدید ماسال و شاندرمن، با اهدای تقدیرنامه هایی از خمات صفوی و ابروفراخ تقدیر شد.

انتهای پیام /

 


يک ديدگاه

  1. من....44 گفت:

    تو این مدت که از صفوی هیچی ندیدیم و کاملا ازش ناراضی هستیم
    خداکنه این آقا خوب از آب در بیاد
    گرچه فکر نمیکنم!همه مثل همن