یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۴۴ ق.ظ
چاپ مطلب
شهردار شاندرمن:

بند انحرافی رودخانه شاندرمن در خطر شکستن است / در سیل اخیر به شهر شاندرمن توجهی نشد

شهردار شاندرمن با اشاره به خسارات سیل اخیر به شهر شاندرمن گفت: هم اکنون بند انحرافی پایین پل شهری شاندرمن در خطر شکسته شدن قرار دارد

به گزارش ماسال نیوز؛ مرتضی شهبازی شهردار شاندرمن صبح پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ماسال که با حضور محمود شکری نماینده تالش بزرگ در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با بیان اینکه پروژه پارک جنگلی کفود در سال ۸۹ آغاز شده است اظهار داشت: تا سال ۹۱ طرح این پروژه تهیه شد و در این سال کلنگ آغاز عملیات اجرایی آن با حضور نماینده شهرستان بر زمین زده شد.

وی افزود: از ۹۱ تا ۹۶ اجرای طرح پارک جنگلی کفود راکد ماند و در سال ۹۶ حدود ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه گذاشته شد که تنها ۳۹ میلون تومان از آن تخصیص پیدا کرد.

شهردار شاندرمن ادامه داد: با همین مبلغ کم پیاده رو سازی و ساخت آلاچیق‌های پروژه به انجام رسید.

شهبازی گفت: قرار است با اعتبار داخلی مبلمان، سرویش بهداشتی و روشنایی پروژه نیز به انجام برسد.

وی با بیان اینکه با ۳۹ میلیون تومان کار زیادی نمی‌توان کرد نمی‌توان کرد از فرماندار و نماینده شهرستان خواست در تأمین اعتبار این پروژه به شهرداری کمک کنند.

شهردار شاندرمن با بیان اینکه در سیل‌های اخیر شهر شاندرمن توسط مسئولانت فراموش شده بود گفت: بند انحرافی زیر پل شاندرمن در حال شکستن است و برای جلوگیری از صدها میلیون تومان خسارت باید تدبیری به خرج داد.

وی تأکید کرد: با ۲۰۰ کامیون سنگ وزنی مشکل مسیر بند انحرافی تا باشگاه سردار جنگل را حل می‌کنیم در غیر این صورت، تمام این مسیر حدود یک کیلومتری تخریب می‌شود.

در این جلسه و با دستور فرماندار شهرستان مقرر شد آب منطقه‌ای برای تأمین سنگ‌های های وزنی با شهرداری شاندرمن همکاری کند.

 


ویژه ها