شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ , 23 March 2019
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۴۸ ب.ظ
چاپ مطلب
امام جمعه رشت:

ایجاد ۳۰۰ هزار شغل توسط بسیج مستضعفین/ عده‌ای سیاست‌مدار ترسو می‌گویند اگر cft را نپذیریم بر سر ملت بلا می‌آورند

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه هنوز انسان‌های ترسو و بزدل وجود دارند، گفت: عده ای سیاستمدار ترسو در برابر مردمی که ۴۰ سال در برابر همه توطئه‌ها ایستادگی کرده می‌گویند اگر CTF را نپذیرید قدرت‌های بین‌المللی ایران را دچار بلا می‌کنند به این ها توصیه می کنم به نماز جمعه بیایند و کنار یک نوجوان بنشینند و درس مقاومت یاد بگیرند.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از  ۸دی، آیت‌الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه شهر رشت در مصلی امام خمینی(ره) رشت با تبریک میلاد باسعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، اظهار کرد: اولین اثر لقمه حرام فقر فرد در دنیا و آخرت است.

وی اظهار کرد:  کسی که درصدد جمع‌آوری رزق و روزی حرام بوده و از طرفی بندگی خدا را هم پیش می‌گیرد مانند انسانی است که روی شن و ماسه خانه ساخته است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه چنین افرادی در زندگی دارای گرفتاری‌های فردی، اجتماعی و خانوادگی می شود، یکی از اثرات لقمه حرام را نپذیرفتن حق و پذیرش باطل عنوان کرد.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه ملائکه کسی که لقمه حرام می‌خورد را دائما لعنت می‌کنند، تأکید کرد: مسلمانان باید از این درس‌های حقیقی اسلامی درس گرفته و بنای زندگی خود را بر مبنای آن بسازند.

 

 

** ایجاد ۳۰۰ هزار شغل توسط بسیج مستضعفین

 

وی در ادامه گفت: بسیج مستضعفین در سال ۵۸ با دستور امام خمینی (ره) تشکیل شد.

 

امام جمعه رشت افزود: در چهار سال اخیر بیش از ۳۰۰ هزار شغل توسط بسیج مستضعفین بی‌آنکه ریالی از دولت کمک بگیرد ایجادشده است.

 

 

** نباید با چشمان بسته از کنار مردم رد شویم

 

امام جمعه رشت خطاب به مسئولان با بیان اینکه نباید با چشمان بسته از کنار مردم رد شویم، گفت: چگونه است برخی از مسئولین می‌گویند مردم از گرانی گلایه نمی‌کنند؟

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه حقوق زیر سه میلیون را زیر خط فقر اعلام کرده اند، گفت: در این صورت غالب مردم زیرخط فقر زندگی می‌کنند.

 

** نابودی رژیم صهیونیستی منوط به نابودی آل سعود است

 

وی در ادامه با اشاره به جنگ افروزی آل سعود، گفت: صهیونیسم و رژیم صهیونیستی غاصب را عربستان به وجود آورده است.

امام جمعه رشت بیان کرد: ترامپ می گوید اگر آل سعود و حمایت‌های او نباشد رژیم صهیونیستی نابود می‌شود بیان کرد:  نابودی رژیم صهیونیستی منوط به نابودی آل سعود است.

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه هنوز انسان‌های ترسو و بزدل وجود دارند، گفت: عده ای سیاستمدار ترسو در برابر مردمی که ۴۰ سال در برابر همه توطئه‌ها ایستادگی کرده می‌گویند اگر CTF را نپذیرید قدرت‌های بین‌المللی ایران را دچار بلا می‌کنند به این ها توصیه می کنم  به نماز جمعه بیایند و کنار یک نوجوان بنشینند و درس مقاومت یاد بگیرند.


تست
تست