یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , 20 October 2019
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۱۰ ب.ظ
چاپ مطلب

پیام تبریک فرماندار ماسال به مناسبت سالروز تاسیس بسیج

فرماندار ماسال، طی پیامی پنجم آذر سالروز تاسیس نهاد مقدس بسیج را تبریک گفت.

به گزارش  ماسال نیوز؛ محمد جواد عامر با ارسال پیامی، سالروز تاسیس نهاد مقدس بسیج را به بسیجیان و مردم شریف شهرستان ماسال تبریک گفت، متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

پنجم آذر یادآور روزی مبارک از تشکیل شجره ی طیبه ای است که به آن نام زیبای بسیج نهاده اند یادگاری از پیر فقید و فرزانه از سلاله پاک صالحین. و چه زیبا تعبیری که «بسیج لشکر مخلص خداست» و با تمام وجودمان احساس کردیم که «بسیج مدرسه عشق است» آری بسیجی مخلص عاشق است، همان عشقی که ۴۰ سال در غار حراء تنها خدا را دید،  همان عشقی که در محراب «فزت و رب الکعبه » گفت همان عشقی که بر نیزه قرآن خواند، آنگاه که کوفیان سرتا پا مست، تزریق نومیدی در دل شیعیان و یاران می کردند، خواهرش در بارگاه جور با تفکر بسیجی بذر امید از فردایی بهتر در دل مومنان کاشت. آری امروز تفکر بسیجی جز تزریق امید و وحدت در جامعه نیست، بسیجی دارای تدبیر و تعامل و تزریق بذر امید در دل رهروان است و چه غافل اند جاهلانی که علف هرز نومیدی ، تفرقه و جدایی مردم از دولت و نظام را در سر می پرورانند، متکبرانی که جزء خود و اندیشه ی پلیدشان به چیز دیگری نمی اندیشند.

بر خود افتخار دانستم تا این روز را بر همه ی بسیجیان مخلص و امیدآفرین تبریک گویم و آرزوی فردائی بهتر را از خداوند منان برای مردم عزیز دیارمان، خصوصاً مردم شریف شهرستان ماسال داشته باشم.

                          محمد جواد عامر- فرماندار شهرستان ماسال


تست
تست