پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ , 07 December 2023

تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۳۸ ب.ظ
چاپ مطلب

نقاط آسیب پذیر در مسیر رودخانه های شهرستان ماسال ایمن سازی خواهند شد

به گزارش  ماسال نیوز؛ صبح روز گذشته فرماندار ماسال و مدیرکل مدیریت ستاد بحران استانداری گیلان از مناطق حساس و آسب پذیر واقع در مسیر رودخانه های این شهرستان بازدید کردند. در جریان این بازدید، فرماندار ماسال با اشاره به بارشهای بی سابقه چند وقت اخیر در شهرستان و خطراتی که منازل مسکونی و مسیر […]

به گزارش  ماسال نیوز؛ صبح روز گذشته فرماندار ماسال و مدیرکل مدیریت ستاد بحران استانداری گیلان از مناطق حساس و آسب پذیر واقع در مسیر رودخانه های این شهرستان بازدید کردند.

در جریان این بازدید، فرماندار ماسال با اشاره به بارشهای بی سابقه چند وقت اخیر در شهرستان و خطراتی که منازل مسکونی و مسیر تردد شهروندان را تهدید می کند از رضا اسلامی خواست: مدیریت بحران، به این منطقه نگاهی ویژه داشته باشد.

عامر افزود: تمامی نقاط آسیب پذیر شهرستان توسط کارشناسان شناسایی و اکنون لیستی در اختیار است، انتظار داریم ستاد بحران اعتبارات لازم در خصوص این نواحی در اختیار متولیان امر قرار دهد زیرا اعتبارات شهرستان به هیچ وجه پاسخگوی نیازهای موجود نیست.

در ادامه رضا اسلامی، مدیر کل مدیریت بحران استانداری گیلان از فرماندار ماسال خواست: لیستی که از نواحی پرخطر که بازدید از آنها انجام شد و همچنین دیگر نقاطی که چنین وضعیتی را دارند را بر اساس اولویت بندی به این نهاد ارسال نمایند تا اعتبارات لازم بر اساس این اولویت در اختیار شهرستان قرار گیرد.

لازم به ذکر است، شهرستان ماسال طی هفته های اخیر شاهد بارشهای فراون و همچنین طغیان آب رودخانه ها در دو بخش مرکزی و ماسال بوده که به برخی از راه های روستایی، تاسیسات و همچنین یکی از آب بندهای کشاورزی این منطقه آسیب های جدی وارد نموده است.