یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ , 24 October 2021
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۵۴ ق.ظ
چاپ مطلب

خبری جماران -تهران تیم فوتبال مقاومت آستارا به شهرداری ماسال غلبه کرد

به گزارش  ماسال نیوز؛ این مسابقه عصر شنبه در زمین ورزشی شهر چوبر تالش برگزار شد و گل های تیم مقاومت آستارا را محمد مستعلی در دقایق ۱۶ و ۵۵ و وحید عالی زاده در دقیقه ۸۵ به ثمر رساندند و تک گل تیم شهرداری ماسال را حسن نظری در دقیقه ۱۵ وارد دروازه کرد. […]

به گزارش  ماسال نیوز؛ این مسابقه عصر شنبه در زمین ورزشی شهر چوبر تالش برگزار شد و گل های تیم مقاومت آستارا را محمد مستعلی در دقایق ۱۶ و ۵۵ و وحید عالی زاده در دقیقه ۸۵ به ثمر رساندند و تک گل تیم شهرداری ماسال را حسن نظری در دقیقه ۱۵ وارد دروازه کرد.
قضاوت دیدار بر عهده محمد رضا منصوری، مسلم طاهری و حسن یوسفی صفت بود و این بازی به دلیل اعتراض تماشاگران به تصمیم های داوری به مدت چهار دقیقه در نیمه دوم بازی متوقف شد.
یک بازیکن از تیم مقاومت آستارا و یک بازیکن از تیم شهرداری ماسال در نیمه دوم بازی با دریافت کارت قرمز اخراج شدند.
مقاومت آستارا تاکنون در ۱۴بازی، ۹ برد و پنج مساوی داشته و با ۳۲ امتیاز در جایگاه نخست جدول مسابقات فوتبال جام گیل ایستاده است.
در دیگر بازی های هفته پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر گیلان شهرداری رضوانشهر با نتیجه یک بر صفر برابر ملوان انزلی به پیروزی رسید، شهرداری کلاچای با نتیجه دو بر یک از شاهین بندر انزلی شکست خورد و دخانیات رشت با نتیجه سه بر صفر هیات فوتبال کوچصفهان را شکست داد.
آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان قرار دارد و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان فعالیت می کنند.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا


تست
تست