یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ , 16 June 2019
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۱۲:۳۲ ب.ظ
چاپ مطلب
سردار غیب پرور در گردهمایی فعالان فضای مجازی گیلان:

در دفاع از انقلاب فرقی نمی کند میدان کربلای ۵ باشد یا عرصه فضای مجازی/ برگزاری این گردهمایی نشان دهنده انگیزه بالا و وضعیت خوب موجود در گیلان است

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه گیلان اولین استان در سراسر کشور است که بعد از تهران این تجمع و گردهمایی را برگزار می کند، گفت: این نشان دهنده انگیزه بالای استان و وضعیت خوب موجود در گیلان است.

به گزارش  ماسال نیوز؛ به نقل از ۸دی  بزرگترین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج استان گیلان با حضور هزار نفری جوانان گیلانی فعال در فضای مجازی صبح امروز در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

بیش از هزار نفر از نیروهای مردمی انقلابی در این گردهمایی شرکت کرده اند و از فعالان برتر فضای مجازی استان در حوزه های مختلف اعم از انیمیشین، اپلیکیشن و نرم افزار، بازی، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، رسانه و … تجلیل می شوند.

 

سردار غیب پرور در گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج گیلان:

 برگزاری این گردهمایی نشان دهنده انگیزه بالا و وضعیت خوب موجود در گیلان است

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه گیلان اولین استان در سراسر کشور است که بعد از تهران این تجمع و گردهمایی را برگزار می کند، گفت: این نشان دهنده انگیزه بالای استان و وضعیت خوب موجود در گیلان است.

سردار غلامحسین غیب پرور، رئیس بسیج مستضعفین در بزرگترین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج استان گیلان با بیان اینکه گیلان اولین استان در سراسر کشور است که بعد از تهران این تجمع و گردهمایی را برگزار می کند، اظهار کرد: این نشان دهنده انگیزه بالای استان و وضعیت خوب موجود در گیلان است.

وی با اشاره به اینکه دی ماه سراسر از رویدادهای عبرتی برای همگان است، بیان کرد: دی ماه سال ۶۵ با عملیات های کربلای ۴ و ۵ به یک قطعه تاریخی ایران در دوران دفاع مقدس تبدیل شد که در یک عملیات فتح و یک عدم الفتح داشتیم.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور ضمن اشاره به اینکه چرا در کربلای ۵ پیروزی بزرگ به ما عطا شد گفت: در کربلای ۵ وجود انسان های مؤمن، با انگیزه و بی هیاهو را داشتیم که اولین شرط مثبت خدا نیز وجود انسان های مجاهد در صحنه است.

** در دفاع از انقلاب فرقی نمی کند میدان کربلای ۵ باشد یا عرصه فضای مجازی

سردار غیب پرور با بیان اینکه تفاوتی نمی کند که این میدان کربلای ۵ باشد یا عرصه فضای مجازی، تأکید کرد: اولین شرط ورود، وجود انسان های مجاهدانه است که رهبر از آن ها به عنوان آدم های سالم الفکر یاد می کند، در کربلای ۵ نیز همین اتفاق افتاد یعنی پیروزی میسر نشد مگر با وجود مردم انقلابی که نظام و امامشان را باور داشتند و بذل جان کردند.

رئیس بسیج مستضعفین کشور، ویژگی یاران سیدالشهدا(ع) را بذل جان و بخشش خواند و ادامه داد: آن زمان چیزی در رفتار گرانقدر مردم رقم خورد و بذل جان کردند، اگر مجاهدانه در راه خدا بذل مؤمنانه نکنیم برکات خداوند نازل نخواهد شد.

سردار غیب پرور با اشاره به اینکه اگر قرار باشد در این جلوه جدید یعنی فعالان فضای مجازی در‌ همه زاویه های این کشور توقع پیروزی و اثر بخشی داشته باشیم لاجرم اولین شرط رفتار مجاهدانه است ادامه داد: رفتار مجاهدانه یعنی شب و روز را نشناسیم، سوز و گداز انقلاب و دین را داشته باشیم و بفهمیم که دشمن چگونه وارد شده است.

وی علت دیگر پیروزی کربلای ۵ را باور عمیق نسبت به داشته ها دانست و افزود: سپاه، لشکر، جبهه یا سازمان اگر خودش، خودش را باور نکند نباید توقع پیشرفت داشته باشد زیرا در این جا اعتماد به نفس لازمه کار است.

رئیس بسیج مستضعفین با بیان اینکه اگر اعتماد به نفس نداشته باشیم و خود را باور نکنیم قدمی به جلو حرکت نمی کنیم اذعان کرد: راه خودباوری شبکه سازی است، باید یک شبکه پویا و اثر بخش فعال و انقلابی ایجاد کنیم و یکدیگر را بشناسیم یعنی اگر در زمان جنگ گروهان، تیپ و لشکر بود، امروز نیازمند یک شبکه سازی هستیم و چگونگی این شبکه را شما باید تعریف کنید.

وی شناخت عمیق نسبت به دشمن را دلیل پیروزی دیگر در دی ماه سال ۶۵ و کربلای ۵ معرفی کرد و اذعان کرد: شرایط تغییر کرده است در گذشته ما حتما حرکت آینده دشمن را پیش بینی می کردیم فلذا پیروز شدیم و حتما باید در این عرصه جدید نیز تفاوت دشمن را بشناسیم.

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس ما یک طرف بودیم و دشمن در طرف دیگر اما اکنون دشمن همه اطراف مارا گرفته است ادامه داد: آیا دشمن خود را دوست جلوه نداده است؟ در زمان جنگ این پیچیدگی ها نبود اما در این عرصه شرط پیروزی این است که بدانید دشمنتان کیست.

رئیس بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه باید باور کنیم که امریکا و صهیونیست ها کمر بسته اند که از طریق فصای مجازی نظام انقلاب و باورهای دینی و همه داشته های معنوی مارا تبدیل به یک فسیل بی خاصیت کنند، گفت: این هدفشان قطعی است و باید ساده اندیش باشند کسانی که این هدف دشمن را تاکنون باور نکرده باشند.

سردار غیب پرور با بیان اینکه حماقت است اگر باور نکرده باشیم که دشمن جه راهی را برای ما ترسیم کرده است، خاطر نشان کرد: باید دست دشمن را بخوانیم و برنامه های اورا بدانیم.


تست
تست