چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ , 08 December 2021
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۱۳ ب.ظ
چاپ مطلب
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج کشور:

فعالیت‌های بسیج در فضای مجازی فراجناحی است

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج کشور با بیان اینکه قدرت بسیج در فضای مجازی یک قدرت مؤلفه نرم در انقلاب است گفت: فعالیت‌های بسیج در فضای مجازی فراجناحی است و در اختیار پیشبرد راهبردهای نظام در بحث منافع ملی است.

به گزارش  ماسال نیوز؛ به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، مسلم معین پیش از ظهر امروز در گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج گیلان با بیان اینکه همایش فضای مجازی کشوری مورد تجزیه تحلیل اندیشکده رژیم صهیونیستی قرار گرفت اظهار کرد: این گردهمایی امروز نیز یکی دیگر از تأثیرگذارترین برنامه فضای مجازی کشور است.

وی با اشاره به اینکه تأثیر دشمن در فضای مجازی افول پیداکرده افزود: فعالیت‌های نیروهای انقلابی و بسیجی و روشنگری‌ها آن‌ها باعث شکست دشمن در فضای مجازی شده است

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج کشور با بیان اینکه فرهنگ سواد فضای مجازی باید در جامعه منعکس شود گفت: شبکه مردمی و سایبری بسیج فقط در شبکه‌های اجتماعی فعال نیست و در اکثر بخش‌ها شبکه‌سازی صورت گرفته است و ظرفیت‌های قابل‌توجهی نیز وجود دارد.

معین با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نیز پیگیر فعالیت‌های فضای مجازی است بیان کرد: مقام معظم رهبری در جلسات از ما مطالبه گری می‌کنند، شبکه مردمی سایبری انقلاب بنای نوپا تازه شکل‌گرفته است و مانند ساختمانی است که پی مستحکمی دارد اما در و پنجره ندارد ولی از وضعیت شاکله و تولید عظمتش قابل‌مشاهده است.

وی با بیان اینکه قدرت بسیج در فضای مجازی یک قدرت مؤلفه نرم در انقلاب است گفت: فعالیت‌های بسیج در فضای مجازی فراجناحی است و در اختیار پیشبرد راهبردهای نظام در بحث منافع ملی است.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج کشور بیان کرد: هرچقدر درزمینهٔ تولید محتوا تلاش کنیم تا زمانی که در زیرساخت دشمن قرار داریم فایده‌ای ندارد بلکه باید پلتفرم‌های داخلی را تقویت کنیم و جنبش مطالعه گری نیز در این زمینه فعال و شبکه ملی اطلاعات نیز فراگیر شود.

معین با اشاره به اینکه ۶۰ درصد مردم ایران از شبکه‌های اجتماعی خارجی استفاده می‌کنند خاطرنشان کرد: اکنون حاکم اذهان در جمهوری اسلامی مدیر تلگرام و اینستاگرام است.

وی با بیان اینکه از حوزه مرزبانی فضای مجازی غفلت شده گفت: در تمام دنیا در حوزه فضای مجازی مرزبانی بر عهده نیروهای مسلح آن کشور است اما در کشور ما در عهده وزارت ارتباطات است.

انتهای پیام/


تست
تست