یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ , 16 June 2019
تاریخ انتشار : ۰۵ دی ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۳۳ ق.ظ
چاپ مطلب

فراخوان جایزه مردمی «میرزا کوچک خان جنگلی» در نهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان، جایزه «میرزا کوچک خان جنگلی» را برای بهترین اثر با موضوع «عرصه مقاومت اسلامی مبارزه با استعمار و استکبار» اعلام کردند.

به گزارش ماسال نیوز؛  در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت، جایزه‌ای با عنوان جایزه «میرزا کوچک خان جنگلی» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «عرصه مقاومت اسلامی مبارزه با استعمار و استکبار» اعلام کردند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.irموضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو، کارگردان سریال روزی روزگاری، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی، از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و… از جمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.


تست
تست