شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۹۷
ساعت انتشار : ۱۱:۴۲ ب.ظ
چاپ مطلب
انتقاد شدید امام جمعه تالش:

تلاش برای واگذاری شرکتی در تالش به یک سوم قیمت واقعی/ اگر حق مردم ضایع شود با دفتر رهبری مکاتبه میکنم

امام جمعه تالش از تلاش برای واگذاری شرکتی در شهرستان تالش به قیمتی نازل خبر داد.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ۸دی، حجت الاسلام  محمد امین نقدی امام جمعه تالش در سخنانی اظهار داشت: چندی پیش می خواستند یکی از شرکتهای موجود در شهرستان تالش که بالغ بر نود میلیارد تومان قیمت دارد را کمتر از سی میلیارد تومان واگذار بکنند!

وی افزود: دست اندرکاران و مسئولان متوجه باشند اگر تحرکاتی در این خصوص انجام بگیرد، بنده خصوصی و عمومی به مسئولین یادآوری کرده و تذکر می دهم.

امام جمعه تالش افزود: اگر حرف مردم شنیده نشود و حقوق مردم و بیت المال رعایت نشود بنده به عنوان نماینده ولی فقیه در شهرستان یقیناً با دفتر حضرت آقا مکاتبه خواهم کرد.

نقدی با بیان اینکه متخلفین و سودجویان هم بدانند که این مردم عزیز یقیناً طرفدار حق و سخن حق خواهند بود خواستار هشیاری مسئولان در این خصوص شد.

 


3 ديدگاه

  1. هلاكو گفت:

    حالا كه بالأخره تصميم به فروش چوكا گرفته أيد ترا به جان هر كي دوست داريد مثل فولاد و ونيشكر و ماشين سازي و….. نشود !!!

  2. كرمعلي گفت:

    مبارك صاحبش باشد ولي چرا اينقدر گران ؟! نود ميليارد و سي ميليارد را كوتاه بياييد تا مشتري شويم . اگر أز دم قسط چهار پنج ميليارد حساب مي كنيد ماهم هستيم. ضمنا مارا به يك بانك پولدار و درست و حسابي معرفي كنيد كه وثيقه نخواهد و كل مبلغ را وأم دهد و بقيه قضايا !!

  3. ميلاد گفت:

    فقط ميتونم يه جمله به نماينده ها و مسئولين بزنم متاسفم براتون كه بجاي كارآفريني داريد يه شركت رو تضعيف ميكنيد تا بقول مردم نصف قيمت بفروشينش به اطرافيان خودتون . شماهارو به خدسپردم ازش ميخام جوري جوابتونو بده كه تا ابد پشيمون بشيد البته تو اين دنيا .