چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ , 08 December 2021
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۹۷
ساعت انتشار : ۱۲:۵۷ ب.ظ
چاپ مطلب
مدیر کمیته امداد ماسال:

۵۵۰ مددجوی ماسالی از خدمات حوزه درمان بهره مند شدند

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماسال گفت: در ۹ ماهه سال جاری ۵۵۰ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد ماسال از خدمات حوزه درمان بهره‌مند شدند.

به گزارش ماسال نیوز؛ «عظیم نوروزی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از ماسال با بیان اینکه تأمین نیازهای بهداشتی و درمانی جامعه هدف کمیته امداد ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد است، اظهار کرد: کمیته امداد ماسال در ۹ ماهه سال جاری در حوزه درمان به ۵۵۰ نفر از مددجویان با مبلغ ۱۰۷ میلیون تومان کمک کرده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ماسال با بیان اینکه در ۹ ماهه سال ۹۷ برای ارتقای سطح بهداشتی و درمانی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به ۲۸۱ نفر ۸ میلیون تومان اختصاص داده شده است، افزود: در زمینه تجویزات درمانی مانند واکر، توالت فرهنگی و .. به ۲۶۵ نفر با مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان خدمات ارائه شده است.

وی با بیان اینکه در زمینه فعالیت‌های بیمه تامین اجتماعی، ۲ نوع بیمه زنان زیر ۵۰ سال و بیمه کسانی که وام اشتغال دارند، داریم، گفت: حق بیمه ۱۸۱ نفر با مبلغ ۱۹۲ میلیون تومان را در این ۹ ماهه به تامین اجتماعی پرداخت کرده‌ایم.

نوروزی تصریح کرد: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه علاوه بر ۱۳۰ کودک دارای سوءتغذیه که با همکاری خانه‌های بهداشت شهری و روستایی در سطح شهرستان شناسایی‌شدند، مادران باردار وشیرده دچار سوء تغذیه نیز شناسایی و تحت درمان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه بسته‌های مواد غذایی پروتوئینی و لبنیات و … موردنیاز آنها با استفاده از منابع داخلی کمیته امداد تأمین و به آن‌ها اره می‌شد، خاطرنشان کرد: بالغ بر ۵۷ میلیون تومان برای بیماران سوءتغذیه اعم از کودکان و مادران باردار و شیرده هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ماسال اظهار کرد: برای خانواده‌هایی که سرپرست معتاد دارند، در شرف طلاق هستند و مشکلات اجتماعی دارند، با اعتبار ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کلاس‌های مشاوره و راهنمایی برگزار کرده‌ایم.


تست
تست