پنج شنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳ , 25 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۵۳ ب.ظ
چاپ مطلب
رئيس بيمارستان رسالت ماسال در گفتگو با #ماسال_نیوز:

مشكل بيمه داروخانه بيمارستان ماسال همچنان پابرجاست!

رئیس بیمارستان ماسال گفت: هنوز مشکل قرارداد بیمه داروخانه بیمارستان رسالت حل نشده و بیمه سلامت با این داروخانه قرارداد نبسته است.

دکتر #مهدی_پورکریمی_نژاد رئیس بیمارستان رسالت ماسال در پاسخ به خبرنگار #ماسال_نیوز مبنی بر اینکه چرا در #بیمارستان_رسالت عمل بخیه انجام نمی‌گیرد و بیمار به بیمارستان صومعه‌سرا ارجاع داده می‌شود اظهار داشت: بخیه زدن کار یک پزشک عمومی نیست و پزشک عمومی در صورتی اجازه دارد عمل بخیه را انجام دهد که زیر نظر متخصص یا جراح عمومی باشد.

 

🔸 وی با بیان اینکه در بیمارستان پورسینا و صومعه‌سرا نیز بخیه زدن تنها زیر نظر متخصص طب اورژانس و جراح انجام می‌شود تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم تمهیدات لازم را برای حضور جراح و متخصص جهت انجام عمل مذکور در بیمارستان ماسال به عمل آوریم.

 

🔸پورکریمی نژاد در خصوص وضعیت #داروخانه بیمارستان ماسال گفت: با توجه به اینکه #بیمه اظهار داشته هیچ‌گونه قراردادی را تا پایان سال ۹۷ با هیچ ‌واحدی نخواهد داشت، وضعیت داروخانه به همین منوال خواهد بود!

 

🔸 وی افزود: با مسئول داروخانه بیمارستان صحبت کردیم و خواستار ارائه خدمات لازم و رفع مشکلات مردم در زمینه نسخه‌های آزاد در داروخانه مربوطه شدیم و منتظر تعیین تکلیف دکتر داروساز بیمارستان تا پایان سال هستیم و در صورت عدم توافق مجبوریم با یک داروساز دیگر قرارداد ببندیم.


ویژه ها