یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ , 02 October 2022

تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۱۳ ب.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال در جلسه شورای اداری:

دهیاران از جَوسازی کانال‌ها نترسند!

نویسنده : سید محمدطاها موسوی

فرماندار ماسال گفت: از این #فضاسازی_ها نترسید. از جَو سازی کانال‌ها نترسید. از این اعلامیه دادن‌ها و سخنرانی‌ها نترسید. اگر حس می‌کنید که واقعا این اقتدار در شما نیست و نمی توانید این کار را انجام دهید استعفا دهید.

به گزارش ماسال نیوز؛  محمدجواد عامر فرماندار ماسال در شورای اداری شهرستان ماسال که صبح چهارشنبه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با اشاره به برخی فضاسازی ها در فضای مجازی علیه مسئولین گفت: از این #فضاسازی_ها نترسید. از جَو سازی کانال‌ها نترسید. از این اعلامیه دادن‌ها و سخنرانی‌ها نترسید. اگر حس می‌کنید که واقعا این اقتدار در شما نیست و نمی توانید این کار را انجام دهید استعفا دهید. اما اگر واقعا آمده اید برای کار، از این #حاشیه_ها نترسید.

وی افزود: برای بنده کلی #گزارش رد شده است. تا دفتر ریاست جمهوری و هرجای دیگر با عنوان های مختلف. از این ها نترسید. اگر سالم هستید و برای خدا کارکردید مطمئن باشید او هم دستانتان را می‌گیرد.

عامر خاطرنشان کرد: انتظار من از شما این است که خودتان را درگیر فضای مجازی نکنید. فضای مجازی برای اهل خودش است بگذارید هرچه می‌خواهند بنویسند. شما کار خودتان را با اقتدار انجام بدهید و مشکلات مردم را حل کنید.