شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ , 29 February 2020
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۹۷
ساعت انتشار : ۸:۲۴ ب.ظ
چاپ مطلب
به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد:

بهره برداری از پروژه های عمران شهری شاندرمن

نویسنده : سیدطاهاموسوی

از پروژه های عمران شهری شاندرمن بهره برداری شد.

به گزارش ماسال نیوز، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر،از پروژه های عمران شهری شاندرمن بهره برداری شد.

مرتضی شهبازی شهردار شاندرمن در توضیح این پروژه ها بیان کرد: اولین پروژه، بهسازی قطعه دوم معابر شهری، از میدان شهدا تا میدان آرش می باشد که این پروژه جهت بهبود عبور و مرور و زیبا سازی شهری صورت گرفته و منجرب اصلاح هندسی میدان شهدا، و آرش و بلوار دانش آموز، ولیعصر (عج)، معلم،شهید عبدی و امام خمینی (ره) شده است.

شهبازی افزود: اقدامات صورت گرفته در این پروژه شامل سنگ کاری، آجر نما، روشنایی، نصب گلدان و آبنما می باشد. در این پروژه ۴میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار هزینه شده است که ۱میلیارد و دویست میلیون ریال از منابع داخلی و ۳میلیارد و سی صد میلیون ریال  از اعتبارات استانی است.

شهردار شاندرمن در توضیح دومین پروژه عمران شهری گفت: پروژه بعدی پروژه آسفالت معابر اصلی و کوچه های سطح شهر در دو فاز است که شامل ۶۴ خیابان و کوچه می باشد. در فاز اول با ۳۰۰ تن قیر و ۲۴۲۰ تن آسفالت رایانه ای اداره راه به مبلغ ۶میلیارد و دویست میلیون ریال با کمک  نماینده تالش انجام شده است.

همچنین گفت: فاز دوم آسفالت معابر از قیر سازمان شهرداری ها به مفدار ۲۸۵۰تن آسفالت به مبلغ ۹ میلیارد و ششصد میلیون ریال انجام شده است.

شهبازی در پایان اشاره کرد: فاز سوم پروژه از منابع داخلی شهرداری به مفدار ۲۵۰۰تن و همچنین ۳۰۰ تن قیر بافت فرسوده تامین شده که بزودی شروع می شود.

 

رمن

 


تست
تست