پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ , 16 July 2020
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۹۷
ساعت انتشار : ۱:۴۰ ب.ظ
چاپ مطلب
هفته پنجم لیگ برتر کبدی استاندارد؛

عقاب تالش دور برگشت را با ناکامی آغاز کرد

هفته پنجم لیگ برتر کبدی استاندارد مردان با برگزاری هشت دیدار به پایان رسید و تیم عقاب تالش با دوشکست متوالی، دور برگشت لیگ کبدی را با ناکامی آغاز کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ هفته اول دور برگشت لیگ برتر کبدی استاندارد مردان کشور با برگزاری هشت دیدار در سالن تختی تهران به پایان رسید و عقاب تالش نماینده گیلان با دوشکست از صعود در جدول رده‌بندی بازماند.

عقابی‌ها دور رفت لیگ برتر را با کسب چهار پیروزی و تحمل چهار شکست به پایان رسانده و با کسب هشت امتیاز در مکان پنجم جدول هشت تیمی جای گرفتند، نماینده گیلان دور برگشت لیگ را با دیدار مقابل پایاتردینگ تیم صدرنشین لیگ و رعد پدافند هوایی تیم چهارم جدول آغاز کرد.

عقاب در نخستین گام به مصاف پایاتردینگ رفته و با نتیجه ۲۸ بر ۴۶ مقابل صدرنشین لیگ تن به شکست داد، این تیم در دومین دیدار خود به مصاف رعد پدافند هوایی سیستان و بلوچستان رفت و با شکست ۳۰ بر ۴۴ از پیشروی در جدول رده‌بندی بازماند.

نتایج سایر دیدارهای هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر کبدی استاندارد مردان:

دهیاری محمدآباد گرگان ۵۵ – الوار گرمسیری اندیمشک ۴۳

رعد پدافند هوایی سیستان و بلوچستان ۳۹ – فتح کبودرآهنگ ۳۸

فجر ساری ۶۳ – میثم‌کاغذ دولت‌آباد ۲۶

دهیاری محمدآباد گرگان ۳۳ – فتح کبودرآهنگ ۵۰

الوار گرمسیری اندیمشک ۳۷ – میثم‌کاغذ دولت‌آباد ۳۷

پایاتردینگ آذربایجان‌غربی ۴۱ – فجر ساری ۳۳

به گزارش فارس، سیزدهمین دوره لیگ برتر کبدی استاندارد مردان کشور با حضور هشت تیم پایاتردینگ، فتح کبودرآهنگ، رعد پدافند، فجر ساری، دهیاری گرگان، عقاب تالش، الوار گرمسیری و میثم‌کاغذ اصفهان در هفت هفته به‌صورت متمرکز در سالن تختی تهران برگزار می‌شود.

منبع: فارس گیلان


تست
تست