شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ , 13 August 2022

تاریخ انتشار : ۰۱ اسفند ۹۷
ساعت انتشار : ۱۰:۰۶ ق.ظ
چاپ مطلب
قربان صحرایی چاله سرایی؛

یادی از دو مادر شهید گیلانی

به همین مناسبت ۱۳ جمادی الثانی، سالروز رحلت حضرت ام‌البنین، با احترام به مقام رفیع تمامی مادران شهدا، یادی می کنیم از دو مادر شهید گیلانی و اهل شاندرمن که پسران‌شان در دفاع مقدس به شهادت رسیدند.

قربان صحرائی چاله‌ سرائی

۱۳ جمادی الثانی، سالروز رحلت حضرت ام‌البنین علیهاالسلام، مادر فضیلتها و ادب، علمدار رشید کربلا حضرت ابوالفضل العباس علیه‌السلام است. این روز را به جمیع علاقمندان ماه بنی‌هاشم علیه‌السلام تسلیت عرض می‌کنیم.

به همین مناسبت به جهت یادی از شهیدان مرحمت فلاح زرین‌کار و دانیال امامی چاله‌سرا و با احترام به ساحت خون پاک‌شان، با انتشار تصاویری از مادران معزز و صبور این دو شهید، به مقام رفیع تمامی مادران شهدا به خصوص ای دو ‌«مادر شهید» ادای احترام و سر تعظیم فرود می‌آوریم. شهیدان امامی و فلاح زرین‌کار از شهدای شاندرمنی دفاع مقدس هستند که در نبرد با بعثیان صیهونیست در جبهه‌های حق علیه باطل به شهادت رسیده‌اند.

مادر شهید «مرحمت فلاح زرین‌کار» که هم‌اینک در شاندرمن ساکن است از دار دنیا فقط همین یک پسر را داشت که آن‌را در دفاع از ناموس دین و وطن تقدیم اسلام و ایران اسلامی کرد. مادر شهید «دانیال امامی»، مشهور به «نیگارماشی» هم یکی از زنان صبور و بسیجی فعال در عرصه‌های اجتماعی و سیاسی است که هم اینک در روستای چاله‌سرا زندگی می‌کند.

این تصاویر اختصاصی رنگ محترم ایمان است و برای اولین‌بار منتشر می‌شود:

چند تصویر از شهید مرحمت فلاح زین کار و مادرش

 

چند تصویر ازنیگارماشی مادر شهید دانیال امامی چاله سرا:

 

 

 

 

.منبع: رنگ ایمان

.