شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ , 13 August 2022

تاریخ انتشار : ۰۵ اسفند ۹۷
ساعت انتشار : ۶:۵۶ ب.ظ
چاپ مطلب

فراخوان کمک به یک خانواده فقیر و دارای معلول ماسالی

میدونیم همه ما به نوعی در این زمونه بد اقتصادی مشکلاتی رو به دوش می کشیم ولی با لطف خدا و سلامتی و کار روزانه و با برنامه ریزی های خوب زندگی رو به نحوی پشت سر میگذاریم.

سلام به همه دوستان و عزیزان خوبمان!

🔹 میدونیم همه ما به نوعی در این زمونه بد اقتصادی مشکلاتی رو به دوش می کشیم ولی با لطف خدا و سلامتی و کار روزانه و با برنامه ریزی های خوب زندگی رو به نحوی پشت سر میگذاریم.

🔹 بندگی یعنی در کوچه پس کوچه های زندگی دست کسی را بگیریم.

🔹بخشنده بودن بیش از آنکه توانایی مالی بخواهد قلب بزرگ میخواهد.

🔹 #مادری یک سال هست به خاطر بیماری خاص، همسرش را از دست داده و یک #دختر_کر و_لال هم دارد. تا زمانی که همسرش در قید حیات بود وابسته به هیچ ارگانی نبود.

🔹بعد از فوت سرپرست، حدود ۶ماه با کمک دوستانی خیر تحت پوشش قرار گرفته است.

🔹همسر خدا بیامرز این بانو، قبل از بیماری وامی به مبلغ #۴_میلیون_تومان از بانک کشاورزی ماسال دریافت نموده است.

🔹هم زمان با دریافت وام، بیماری وی شروع شده و اوج گرفت و بستری شد و در آخر هم به دریار حق پیوست.

🔹 متاسفانه این خانواده بی بضاعت هیچ منبع درامدی نداشتند تا اقسلط وام را پرداخت کنند و به همین دلیل سود زیادی به آن تعلق گرفته.

🔹این مادر با شرایط سختی که اکنون دارد توانایی پراخت را ندارد و بانک هم اعلام کرده است که اگر اصل پول آورده شود سود وام بخشیده خواهد شد.

🔹اما امروز این #مادر دست کمک به سوی شما فرزندان غیور و انسان دوست دراز کرده تا کمکش کنید و با پراخت بدهی روح آن پدر آسمانی هم قرین آرامش ابدی قرار بگیره. انسان در طول دوره ی زندگی خود ممکن است بارها دچار مشکلات فراوان شود که به تنهایی نتواند از پس آن ها برآید.

🔹خانواده، دوستان، همسایگان و حتی در برخی موارد غریبه ها می توانند برای حل مشکلات آن فرد به او کمک کنند.

🔹 این که فکر کنیم ما هیچ وقت دچار مشکل نمی شویم و به کمک دیگران احتیاج پیدا نمی کنیم فکر اشتباهی است چون ما انسان ها آن قدر توانمند نیستیم که بتوانیم تمام مسائل پیش آمده را به تنهایی بر طرف کنیم.

🔹 کمک کردن به نیازمندان در واقع بیشتر کمک به خودمان است زیرا ما نتیجه اعمال خوب و بد خود را خواهیم دید و کمک ما باعث به وجود آمدن احساس رضایت قلبی و خوشنودی خداوند از ما می شود و به زندگی ما برکت می بخشد.

🔹 توجه داشته باشیم که کمک های ما نباید با منت باشد و باعث از بین رفتن آبروی شخص نیازمند شود و عزت نفس آن فرد را خدشه دار کند.

🔹 ممکن است افراد نیازمندی در اطرافمان داشته باشیم اما آن ها از ترس آبرویشان نتوانند از دیگران کمک بخواهند. پس به همان اندازه که کمک به دیگران اهمیت دارد حفظ آبرو و عزت نفس فرد نیازمند نیز مهم است.

🔹 پس امروز به مادری که به خاطر آبروی خود که جلوی ضامن و همسایه ها سر افکنده نباشه کمک کنید بی منت.
اجر همه خوبیهاتون با خالق هستی.

برای اعلام آمادگی برای کمک به این خانواده آبرومند به آی دی 🔻
@MasalNews_admin
پیام ارسال نمایید و یا با شماره ۰۹۹۰۶۳۷۵۲۸۲ تماس بگیرید.

🔹ومَثَلُ الَّذِينَ يُنْفِقُونَ أَمْوَالَهُمُ ابْتِغَاءَ مَرْضَاتِ اللَّهِ وَتَثْبِيتًا مِنْ أَنْفُسِهِمْ كَمَثَلِ جَنَّةٍ بِرَبْوَةٍ أَصَابَهَا وَابِلٌ فَآتَتْ أُكُلَهَا ضِعْفَيْنِ فَإِنْ لَمْ يُصِبْهَا وَابِلٌ فَطَلٌّ ۗ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ
بقره، ۲۶۵

🔹و مثل آنان که مالشان را در راه خشنودی خدا انفاق کنند و با کمال اطمینان خاطر، دل به لطف خدا شاد دارند مثل بوستانی است که در زمین بلندی باشد و بر آن باران زیادی به موقع ببارد و حاصلی دو چندان (که منتظرند) دهد، و اگر باران زیاد نیاید، اندک بارد (تا باز به ثمر رسد)، و خدا (به کار شما) بیناست.


يک ديدگاه

  1. ماسال گفت:

    پس چرا نتونستن ۳۰۰۰ میلیاردی رو بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟