چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ , 22 January 2020
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۹۷
ساعت انتشار : ۹:۱۸ ب.ظ
چاپ مطلب
نماینده تالش بزرگ خطاب به رئیس جمهور:

چرا هر روز قیمت‌ها افسارگسیخته‌تر می‌شود؟

محمود شکری در ادامه جنجال بر سر موضوع دیدار بعضی نمایندگان با رییس دولت اصلاحات و واکنش‌های ایجاد شده در جلسه امروز، اظهار کرد که وکیلی باید جایگاه‌ خود را مشخص کند و با تبریک گفتن پست جدید وی وکیلی را سخنگوی فتنه‌گران خواند.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از ایسنا؛ محمود شکری نماینده مردم تالش و رضوان‌شهر در جلسه جلسه امروز (یکشنبه) در تذکری شفاهی خطاب به محمد علی وکیلی ادعا کرد: پست جدیدتان را به شما تبریک می‌گویم. شما به عنوان سخنگوی فتنه‌گران هستید آقای وکیلی گوش کن! فتنه کردید که امروز این بلا بر سر مردم آمده است. مشکلاتی که در اقتصاد ایجاد شده است فتنه است. نارضایتی مردم فتنه است. شما ۸۸ آن کارها را کردید که امروز به اینجا برسید. آقای وکیلی شما روابط عمومی دولت هستید یا سخنگوی فتنه‌گران؟ باید جایگاه‌تان را مشخص کنید. اگر سخنگوی فتنه‌گران هستید به شما تبریک عرض می‌کنم.

شکری همچنین خطاب به علی مطهری گفت: آقای مطهری شما نباید ناروا و ناعادلانه برخورد کنید شما رییس این جلسه هستید.

مطهری خطاب به سخنانی محمود شکری گفت: من تذکر آقای وکیلی را وارد می‌دانستم به این علت که به عده زیادی از نمایندگان توهین شده بود.

شکری در ادامه تذکر خود ضمن عرض تبریک ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین رییسی به قوه قضاییه، اظهار کرد: ان‌شاءالله امیدی در جامعه برای برقراری عدالت و برخورد با فساد و فسادگران ایجاد شود.

نماینده مردم تالش و رضوان‌شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه‌ی تذکر خود، افزود: تذکر من به رییس جمهور این است که چرا در سفری که به گیلان داشتید مسئولان شما اجازه ندادند که مردم مشکلات و مطالبات خود را بیان کنند؟ آقای رییس جمهور! اگر مردم در سفر حرف نزنند چه می‌ماند؟ به نمایندگان که ملاقات حضوری نمی‌دهید. نمایندگان مردم چگونه باید درد مردم را به گوش شما برسانند؟

این عضو کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: آقای رییس جمهور شما گفته‌اید که من هر روز قیمت‌ها را می‌گیرم اگر شما هر روز قیمت‌ها را می‌گیرید چرا هر روز قیمت‌ها افسارگسیخته‌تر می‌شود و چرا مسئولین خود را تنبیه نمی‌کنید؟ ما صادرکننده مرغ هستیم چرا در شهرستان‌ها نباید مرغ پیدا شود یا اگر پیدا می‌شود بسیار گران باشد؟


تست
تست