چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲ , 29 November 2023

تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۹۳
ساعت انتشار : ۱۰:۴۴ ق.ظ
چاپ مطلب

هفته سوم لیگ فوتبال محلات ماسال آغاز شد + نتایج

هفته سوم لیگ فوتبال محلات بخش مرکزی ماسال عصر روز گذشته (جمعه) با انجام چهار بازی آغاز شد.

هفته سوم لیگ فوتبال محلات بخش مرکزی ماسال عصر روز گذشته (جمعه) با انجام چهار بازی آغاز شد.

ماسال نیوزلیگ فوتبال محلات ماسال

به گزارش ماسال نیوز، هفته سوم لیگ فوتبال محلات ماسال عصر روز گذشته برگزار شد که نتایج و گزارش این مسابقات به شرح زیر است:

بازی اول : دهیاری گیله سرا ۶-۲ ستارگان شهید نادعلی پور:

در این دیدار، از دقایق ابتدایی تیم گیله سرا با دست کم گرفتن تیم ستارگان فرصت های زیادی را به این تیم تقدیم کرد و حتی تیم ستارگان ۲ بار از حریف خود پیش افتاد که با این نتیجه خیلی ها انتظار یک شگفتی بزرگ را داشتند ولی بعد از این گل تیم گیله سرا به خود آمد و با یک بازی بسیار هجومی و زیبا توانست موقعیت های بیشماری را روی دروازه حریف ایجاد کند که در پایان توانست با نتیجه ۶-۲ از سد حریف خود بگذرد. از نکات قابل ذکر این دیدار باید به بازی شجاعانه تیم ستارگان شهید نادعلی پور اشاره کرد که بدون ترس از تیم مدعی گیله سرا بسیار شجاعانه بازی کردند. تیم ستارگان در این دیدار یک ضربه پنالتی را نیز به هدر داد که در این صحنه، هادی رجب زاده گلر تیم گیله سرا با عکس العمل زیبایی در ۲ مرحله مانع فروپاشی دروازه اش برای بار سوم شد. گل های تیم دهیاری گیله سرا را محمد یعقوبی، اکبر پورقلی (۲ گل) و سجاد اخشیک ۳ گل، و گل های تیم ستارگان شهید نادعلی پور را بهزاد قربانزاده و ابراهیم جلالیان به ثمر رساندند.

اخطار: پیمان چراغی (ستارگان شهید نادعلی پور) پیمان رحمتی و اکبر پورقلی (دهیاری گیله سرا)

 

بازی دوم : کافه فرهنگ ۱-۱ شهدای کیشه خانی و چسلی:

این دیدار در حالی انجام شد که هر ۲ تیم با یک امتیاز از بازی های قبلی خود به دنبال اولین برد خود بودند و برای باز کردن دروازه یکدیگر بارها تلاش کردند تا اینکه بالاخره تیم شهدا توانست از اشتباه لطیف شهبازی گلر تیم کافه فرهنگ نهایت استفاده را کند و دروازه اینتیم را باز کند . در ادامه بازی تیم کافه فرهنگ بر حملات خود افزود و توانست در دقایق پایانی بازی گل تساوی را وارد دروازه حریف کند تا این دیدار با نتیجه ۱-۱ به پایان برسد و هر ۲ تیم همچنان به دنبال اولین برد خود در بازی های اینده باشند. گل تیم شهدای کیشه خانی و چسلی را مهدی حمیدی فر و گل تیم کافه فرهنگ را محسن احتشامی به ثمر رساندند.

اخطار: هادی حیدری (شهدای کیشه خانی و چسلی) میلاد صفری، محسن احتشامی، علی صفرپور ( کافه فرهنگ)

 

بازی سوم: امید لوحه سرا ۲-۱ منتخب وشمه سرا و کوچکام:

این دیدار را می توان به نوعی حساس ترین و زیباترین و البته خشن ترین و پر حاشیه ترین دیدارهفته سوم نامید. دیداری که هر ۲ تیم پیش از این با ۶ امتیاز در مکان های اول و دوم جدول قرار داشتند و همین امر دلیلی بر حساسیت بالای این بازی بود. این بازی با حملات تیم لوحه سرا اغاز شد و تیم لوحه سرا در همان دقایق ابتدایی دیدار با بازی تهاجمی خود تیم وشمه سرا را غافلگیر کرد و توانست گل اول را وارد دروازه حریف کند. بعد از این گل تیم وشمه سرا به خود آمد و توپ و میدان را در اختیار گرفت و توانست گل مساوی را بزند. وشمه سراییها که هیچ نتیجه ای جز برد آنها را راضی نمی کرد بازهم به حملات خود ادامه دادند. این درحالی بود که تیم لوحه سرا بدلیل اخراج یکی از بازیکنانش در ۴ دقیقه پایانی بازی با یک یار کمتر به بازی ادامه می دادند. با این حال تیم وشمه سرا که یک بازیکن بیشتر در اختیار داشت هر چه زد به دیوار محکمی به اسم حسین استوار گلر ۱۶ ساله تیم لوحه سرا برخورد کرد و در یک لحظه غافلگیری تیم لوحه سرا توانست با یک ضدحمله تماشایی با یک یار کمتردروازه تیم وشمه سرا را باز کند و اما زشت ترین صحنه این دیدار در ۳۰ ثانیه پایانی بازی رخ داد، در حالی که تیم لوحه سرا در موقعیت ۲ به تک با گلر حریف قرار داشت حمید شعبان زاده سرپرست تیم وشمه سرا با پرتاب اشیا و ورود به زمین مانع گلزنی تیم لوحه سرا برای بار سوم شد که این حرکت زشت باعث اخراج وی از بازی شد. نکته قابل ذکر این دیدار می توان به درخشش حسین استوار گلر ۱۶ ساله تیم لوحه سرا اشاره کرد که در غیاب گلر اول تیمش برای اولین بار در دروازه ایستاد و با عکس العمل های زیبای خود در چندین صحنه مانع گلزنی تیم حریف شد. گل های تیم امید لوحه سرا را محمدصادق صالح زاده و گل بخودی و گل تیم منتخب وشمه سرا و کوچکام را مهرداد رزبان به ثمر رساندند. اخطار: طیب کاظمی، سامان شعبانزاده، سجاد رحمانی (منتخب وشمه سرا و کوچکام). مرتضی حقیقت (امید لوحه سرا) اخراج: علیرضا حقیقت (امید لوحه سرا)

 

بازی چهارم :بیمه آسیا ۱-۰ ماسال فردا:

در این دیدار هر ۲ تیم با هدف کسب اولین برد خود در لیگ وارد میدان شده بودند و در حالی که هر ۲ تیم با بازیکنان جدیدی که جذب کرده بودند نسبت به بازی های قبلی خود بسیار بهتر بازی کردند و موقعیت های خوبی را هم روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند که تیم بیمه اسیا توانست از یکی از موقعیت های خود نهایت استفاده را ببرد و دروازه حریف را باز کند تا با نتیجه ۱-۰ از سد تیم ماسال فردا بگذرد. گل تیم بیمه اسیا را الیاس زرین برنج به ثمر رساند.

اخطار: محمدتقی فتحی ( ماسال فردا ) اخراج : محمدرضا نیکوکار، پدرام فتحی ( ماسال فردا )

 

گزارش از مرتضی حقیقت

انتهای پیام/